Ронні Колеман (Ronnie Coleman)Ронні Колеман (Ronnie Coleman)

Ронні Колеман — Великий Рон

Ронні Колеман на прізвисько Великий Рон (англ. Big Ron) народився в травні 1964 року в невеликому містечку Монро, що в штаті Луїзіана, Сполучені Штати. Повне ім’я Рональд Дін Коулмен (англ.

Ronald Dean Coleman). Як і більшість майбутніх знаменитих атлетів і культуристів, вже з раннього віку Ронні почав захоплюватися спортом, а саме: баскетболом і футболом. Крім того, він вкрай рано почав ходити в тренажерний зал і підлягає там займався – закладаючи фундамент для майбутніх успіхів у бодібілдингу. Після того, Ронні Колеман вступив до коледжу, бодібілдинг відійшов на другий план, а всі думки хлопця зайняв американський футбол.
Захоплення американським футболом було сильним, проте після закінчення коледжу зі ступенем бакалавра бухгалтерського обліку, Ронні Колеман впритул зайнявся просуванням своєї кар’єри. Як виявилося через деякий час, складати цифри і вести облік для Ронні здавалося нудним і не цікавим, йому хотілося змінити сидячу роботу на більш активну. Так Колеман поступив в поліцейську академію, а після отримав посаду патрульного.

Разом з посадою в поліції до Ронні Колеману повернулося бажання повернутися в тренажерний зал і зайнятися вже знайомим йому справою – так бодібілдинг повернувся в життя майбутнього чемпіона. Свій перший титул «Містер Техас» Ронні Колеман виграв в 1990 році, після того, як власник тренажерного залу пообіцяв видати йому абонемент, якщо Ронні візьме участь у конкурсі. Починаючи з початку 90-х Ронні став колекціонувати все нові титули і звання.

Ронні Колеман

• Свій перший титул Містер Олімпія Колеман взяв у 1998 році. А починаючи з 2001 року і аж до 2005 Ронні Колеман ставав володарем титулу Містер Олімпія найпрестижнішого і відомого змагання у світі бодібілдингу щороку, не даючи своїм суперникам не єдиного шансу. Сьогодні 45-річний бодібілдер – компаньйон Міжнародної Федерації бодібілдингу.

Колеман знімався в декількох фільмах, темою яких був бодібілдинг і життя самого спортсмена. У 2009 році Ронні вирішив пропустити важливі змагання, а ось у наступному 2010 році він планує взяти участь у Містер Олімпія і буде боротися за перемогу.