Ронні Рокель (Ronny Rockel)

Культурист Ронні Рокель (Ronny Rockel) — приклад наполегливості й працьовитості

Ронні Рокель (Ronny Rockel) народився у Федеративній Республіці Німеччині ще в той час, коли країна перебувала за «залізною завісою» і про бодібілдинг ніхто нічого не знав. Після падіння Берлінської стіни в 1989 році Ронні, після перегляду фільму «Конан-варвар», як і інші юнаки, захотів зайнятися бодібілдінгом, щоб мати таке ж сильне й мускулисте тіло. Тільки у віці 18 років Ронні почав займатися цим видом спорту і відразу ж став показувати відмінні результати.

Він орієнтувався, звичайно, на Арнольда Шварценеггера, проявляючи незвичайну завзятість і наполегливість. Незважаючи на те, що в рідному місті Ронні — Хемніці — не було тренажерного залу, де готували професійних культуристів, юнак не зневірився і самостійно займався вивченням і використанням азів науки бодібілдингу. На щастя, дуже скоро в місті був відкритий платний тренажерний зал, і Ронні Рокель (Ronny Rockel) тут же записався на заняття. Він отримав тут не тільки можливість тренуватися за допомогою спеціальних снарядів і тренажерів, а й також дізнався про те, як правильно займатися, щоб розвивати всі групи м’язів, і про те, як потрібно організовувати свій режим і раціон харчування.

Самовпевненість і наполегливість не залишили Ронні Рокель навіть тоді, коли він зайняв останнє місце у своїй ваговій категорії на першому ж чемпіонаті, в якому взяв участь. Це було в 1994 році, а через рік він вже отримав перше місце в національному чемпіонаті Німеччини, а в турнірі НАББА Містер Всесвіт — третє. Тоді він остаточно зупиняє свій вибір на професійному культуризмі і ставить за мету зайняти почесне місце в рейтингу культуристів світу. Протягом семи років (до 2002 року) Ронні Рокель (Ronny Rockel) брав участь у різних змаганнях, але не мав стабільно високих показників. Професійний статус він зміг отримати лише в кінці 2002 року, коли став переможцем чемпіонату Німеччини.

Тоді Рокель пропонують укласти контракт з компанією, яка спеціалізується на продажу спортивного харчування, і він переселяється до Каліфорнії, не припиняючи активно займатися силовим видом спорту. З тих пір професійна кар’єра Ронні Рокель пішла вгору. Щорічно він став займати все більш високі місця на турнірах і змаганнях.

Так, він став одним з шести призерів престижних турнірів Арнольд Класик і Містер Олімпія, а також два рази виграв змагання Містер Європа Про.