Розбірні гантеліРозбірні гантелі

Як правильно підібрати складові частини розбірних гантелей

Купуючи розбірні гантелі, слід акцентувати увагу на ряді аспектів. Багатьом власникам даного інвентарю вже вдалося помітити, що гантелі можна збирати несиметрично. Більш того, це навіть потрібно робити, оскільки в іншому випадку виставити необхідну вагу просто не вийде, якщо не мати в своєму арсеналі великий набір додаткових млинців. Більше того, даного роду несиметричність дозволяє домогтися найкращих результатів в ході тренувань.

За допомогою виконання певного комплексу вправ можна зробити обидві руки максимально однаковими за своєю силою.

Єдине, що при несиметричною збірці розбірних гантелей слід намагатися, щоб одна сторона не опинилася важче інший більше, ніж на два кілограми. За допомогою цього можна уникнути можливості травмування і поліпшити контроль гантелями.
Слідкуйте, щоб гриф гантелі був досить міцним і довгим, адже на нього потрібно буде навішувати багато млинців. Деякі вправи припускають використання ваг, що досягають п’ятнадцяти, а то й двадцяти п’яти кілограм. Приміром, при виконанні випадів можуть бути навіть використані сорокакілограмовий гантелі.

А володарі великої ваги можуть вдатися і до більших ваг.

Набір млинців, яким комплектуються гантелі, повинен дозволяти збільшити вагу снаряда з кроком, рівним 0,25 – 0,5 кілограмам. Дана умова можна дотримати, якщо мати в своєму розпорядженні чотирьох млинця по півкілограма вагою і ще чотири по 1,25 кілограма.

Завдяки дотриманню даної умови, можна дотримати принцип прогресивної навантаження, який дозволяє досягати значних результатів у тренувальному процесі. Використовувати можна також і крок в кілограм, проте виконання з такими млинцями вправі є неймовірно складним внаслідок свого незручності і не комфортності. Від цього проводиться надто значний стрибок у додатку ваги.

У розбірних гантелях повинні обов’язково бути надійні замки, за допомогою яких млинці щільно фіксуються на грифі. На думку багатьох фахівців, найбільш надійним є замок Вейдера.

При виборі гантелей розбірних слід звертати увагу і на якісні характеристики наборів млинців. Вони можуть бути представлені варіантами по 0,2, 0,4 — 2 і більше кілограм. До них бажано мати власні схеми розбирання млинців, що дозволить зробити процес складання більш простим і ефективним.

Певне значення варто відводити і вазі грифа. Найбільш поширеними варіантами даного елемента гантелей є моделі від кілограма до п’яти. Залежить їх вага переважно від конструкції грифа і його форми.

На цьому також слід обов’язково акцентувати увагу, оскільки від грифа у великій мірі залежить, як конкретно буде зібрана гантель для отримання необхідної ваги.