Розлад шлункуРозлад шлунку
Функціональні розлади шлунка
Функціональні розлади шлунка — це захворювання шлунка при яких відбувається порушення рухової і серкретопродуцірующей функції шлунка. Розладом шлунка страждає близько 30% дорослого населення. Причинами виникнення розлади, є гострі і хронічні захворювання.

Часто до розладу призводить порушення харчування, в основному неправильне харчування і переїдання. Несприятливі дії на слизову оболонку шлунка куріння та вживання спиртних напоїв. Розлад шлунка може викликати і хвороба інших органів в організмі. Захворювання шлунково-кишкового тракту, і нервової системи. А так само захворювання ендокринних органів і серця.
Розлад шлунка, це дуже неприємний стан. Це свого роду захисна реакція організму позбавитися від шкідливих речовин, продуктів бродіння і гниття в організмі. Також розлад можуть викликати вживаються антибіотики. Але перемогти хворобу може народна медицина, яка завжди приходить на допомогу.

Варто тільки заварити певні трави або збори, і ваш організм піде на поправку. Відвар "Могущник" або «Перстач Прямостойчатая» врятують вас від цієї панацеї. Розлад шлунка починається з болів і спазмів у ділянці шлунка. Далі біль переміщується в область спини. Такий стан супроводжується занепадом сил і слабкістю.

З’являється біль в області живота і попереку. У боротьбі з цією недугою варто використовувати чорний перець, потрібно з’їсти трохи горошин перцю, не розжовуючи їх. Запити слід їх чаєм або кип’яченою водою.

..ще зі SportMashina.com:
Харчове отруєння
Здорове харчування
Гастрит

Під час правління симптомів, необхідно постійно пити воду або чай. Ні в якому разі не вживати соки і молоко. І обов’язково стежите за своїм раціоном, вживайте тільки якісні продукти, пийте багато рідини щодня. Обмежитеся тими фруктами, які викликають у вас розлад.

У деяких проблеми зі шлунком виникають через вживання яблук і динь. Зверніть уваги, на ті продукти, які не підходять для вашого організму. Виконуйте легкі фізичні вправи, які будуть тримати ваше тіло і організм в здоровому тонусі.

При розладі шлунка, ефективно допомагає прийняття нейтралізуючу кислоти.

Діагностика функціональних розладів шлунково-кишкового тракту

Дуже важливо знати, яким чином вам був поставлений діагноз, якщо він попередній, домагайтеся остаточного висновку лікаря. Послідовність діагностики функціональних розладів ШКТ

Розлади шлунка відео

Відео допоможе вам навчитися розрізняти небезпечні харчові добавки, здатні привести до розладу шлунку.