Розтяжка нігРозтяжка ніг

Чим корисна розтяжка ніг

Результатом розвитку цієї якості є рухливість суглобів і еластичність м’язів, що допомагає зробити руху, скоєних у повсякденному житті, легкими і невимушеними. Частота вправ для розтяжки ніг повинна становити 3-4 заняття на тиждень. Тривалість даних вправ не повинна перевищувати 5 хвилин, при цьому на роботу з якоюсь певною групою м’язів відводиться близько 15 секунд. Найчастіше, вправи на розтяжку виконують в кінці кожної спортивного тренування, так як тіло має бути попередньо розігріте. Але це не завжди вдається, більшість людей занадто втомлюються після тренувань або взагалі не вважають необхідними дані вправи.
Тому розтяжка може бути включена в загальну розминку. Однак якщо метою варто досягнення максимального ефекту від вправ на розтяжку, то виконувати їх можна і в складі розминки і після закінчення основної частини тренування. Дані вправи здатні принести користь кожній людині, не важливо, спортсмен він чи ні.

Численні дослідження в області травм м’язів стегна показують, що люди з недостатньо розвиненою гнучкістю схильні їм більшою мірою. Ситуацію допоможе виправити постійне виконання вправ на розтяжку. Використання програм, спеціально розроблених для розтяжки ніг, дає масу переваг, наприклад, розвиток гнучкості та витривалості.

Їх ступінь розвитку безпосередньо залежить від інтенсивності навантаження, а також сприяє зменшенню м’язових болів. При м’язових болях доцільно застосування розтяжки невеликої інтенсивності. Статичні та пропріоцепрівние вправи допомагають значно підвищити гнучкість. Відчується значне поліпшення рухливості суглобів і еластичності м’язів, а також плавність і граціозність рухів. Головне — не варто нехтувати розминкою.

Будь-які фізичні навантаження повинні починатися з легкої розминки, до складу якої бажано включати вправи на розтяжку. Після закінчення основної частини тренування можна провести заминку, знову ж виконавши розтяжку середньої інтенсивності.