Розвиток фізкультуриРозвиток фізкультури

Історія розвитку фізкультури

Фізкультура — це середа суспільної діяльності, яка націлена на здоровий спосіб життя людини. Показником розвитку фізкультури в житті людей є: • ступінь здоров’я і фізичного стану суспільства; • часте використання систем фізичних вправ в житті людей. Розвиток фізкультури стало проявлятися в кінці 19 століття в Англії під час розквіту сучасного спорту.

У містах Росії фізкультура стала розвиватися на початку 20 століття. З метою розвитку фізкультури в суспільстві людей в Москві в 1918 році створили інститут фізкультури. Починаючи з 1922 року, став видаватися журнал під назвою «Фізична культура».
У 1925 році стали публікувати журнал «Теорія і практика фізичної культи», який існує і на сьогоднішній день. З часом розвиток фізкультури стало доступним і в країнах соціалістичного табору і нерозвинених країнах. Поняття «фізична культура» судячи з назви, має відношення до культури. Розвиток фізкультури можна віднести до громадської культурі, яка є джерелом вдосконалення, підтримки і формування людини в галузі фізичного виховання.

З появою в житті людини фізкультура стала частинкою культури всього людства. До розвитку фізкультури можна віднести не тільки фізичну підготовку людини до життєвих ситуацій, а й моральні, моральні якості людини, які сформувалися з появою і подальшим розвитком фізкультури. Якщо говорити точніше про розвиток фізкультури, то це сфера діяльності, яка відображає успіхи людства в фізичних, моральних і психічних якостях. Ступінь формування цих людських якостей об’єднуються в єдину цінність фізичної культури людини, як частинки загальної культури людини.

У наш час більшість фахівців теорії сперечаються про застосування слова «Фізична культура», оскільки багато країн у світі не мають поняття про існування терміна «фізична культура». Країнами винятками є країни Європи, розташовані на сході, де розвиток фізкультури існувало ще з давніх часів по системі радянського союзу. У нинішній час всі вчені спорту вважають, що термін «фізична культура» повинен застосовується всюди.

Одні вчені вважають, що необхідно термін «фізична культура» змінити терміном «спорт», а інші вважають, що термін «фізична культура» є кроком у сучасне життя спорту.