СелцінкСелцінк

Препарат Селцінк

Для нормального функціонування всіх органів людини необхідно свій організм постачати корисними мінералами, добавками і вітамінами. Так, селцінк, до складу якого входить, всім відомий цинк, сприяє збагаченню організму корисними речовинами, в результаті чого значно підвищується імунітет. Дана стаття містить всю необхідну інформацію, яка буде корисна не тільки спортсменам, а й людям, які піклуються про своє здоров’я.

Розглянемо, з чого складається селцінк. Всі знають що цинк — це, насамперед, нормально функціонуючий імунітет. На здатності організму боротися з інфекціями позначається навіть незначний дефіцит цинку.
Симптомами дефіциту цинку є повільне загоєння ран і сприйнятливість до різних інфекцій, у тому числі слизових оболонок і шкіри. Цинк також важливий для функціонування статевої системи у чоловіків, оскільки головні концентрації цинку знаходяться саме в передміхуровій залозі. Даний хімічний елемент потрібен для секреції сперматогенезу і тестостерону. Тому його недолік в чоловічому організмі — це прямий шлях до імпотенції.

Селен є важливим елементом антиоксидантного захисту організму. Це синергист вітаміну Е, який допомагає йому розкрити свій антиокислювальний потенціал. Датські вчені довели, що селен, попереджає хвороби артерій і серця, а його недостатня кількість значною мірою (на 70%) підвищує ризик коронарної хвороби серця.

Селен призупиняє, а в деяких випадках зовсім зупиняє розвиток злоякісних пухлин. Так, наприклад, у Фінляндії, кількість онкологічних захворювань скоротилося в 1,8 рази саме після введення селену в харчовий раціон фінів. Те, що існує пряма залежність між вмістом селену в раціоні, вже давно зрозуміли і корейці, американці, японці і ірландці.

Дефіцит селену і цинку можна легко компенсувати, вживаючи в їжу певні продукти. Допомагає заповнити запаси цих речовин селцінк. У препарат входять вітамін Е, С, b-каротин, селен і цинк. Ці складові діють настільки тісно, ​​що прийом одного з них тягне додатково пропорційний прийом іншого. У селецінке немає мікроелементів, які могли б перешкоджати всмоктуванню селену або цинку.

Відомо, що, наприклад, мідь значно уповільнює процес всмоктування цинку. На сьогоднішньому фармацевтичному ринку великою рідкістю є поєднання цинку і селену в одному препараті. Селцінк допомагає вирішити проблеми, які пов’язані з дефіцитом вітамінів і мікроелементів, які призводять до зниження імунітету. Цей препарат застосовують під час прийому їжі 1 таблетку 1 раз на день.

Упаковка розрахована на 1 місяць.