Серджіо Олива (Sergio Oliva)Серджіо Олива (Sergio Oliva)

Міф — Серджіо Олива

Серджіо Олива на прізвисько Міф (англ. The Myth) – культурист, для якого бодібілдинг став не просто професією, але сенсом життя. Багато хто вважає, що вже з самого свого народження Серджіо Олива був приречений на те, щоб стати успішним культуристом. Народився Серджіо Олива на Кубі в 1941 році. З раннього дитинства Серджіо займався спортом і розвивався фізично, що заклало фундамент для його майбутніх перемог у великому спорті.
У свої двадцять років Серджіо Олива вже завоював титул кращого культуриста Острова Свободи, а після участі в "Pan American Games" Серджіо Олива отримав чудову можливість переїхати в Сполучені Штати – він запросив надати йому політичний притулок, і це стало ключовим моментом у його житті – він перебрався до Америки. У 1963 році Серджіо Олива переїжджає жити в Чикаго, де він вперше по-справжньому і познайомився зі словом «бодібілдинг».

• Будучи в прекрасній фізичній формі, разом з тим Серджіо Олива розумів, що йому ще далеко до досвідчених культуристів, які виступають на професійних змаганнях, тому свій вихід на світову арену Серджіо Олива відклав на чотири роки. Зате який це був вихід! В один рік Серджіо Олива завойовує і Містер Америка, і Містер Всесвіт, і Містер Олімпія. Серджіо Олива

Тим самим, хлопчик біженець з Куби зміг всього за якихось чотири роки стати абсолютним чемпіоном бодібілдингу, у якого просто не може бути конкурентів. У 1968 році Серджіо Олива ставати Містером Олімпія в другій, а на жаль і останній, раз. У 1969 році він не зможе витримати натиску молодого і надзвичайно перспективного культуриста з Австрії – Арнольда Шварценеггера. Повернувшись на змагання Містер Олімпія з новими силами в 1972 році Серджіо Олива, тим не менш, нічого не зміг зробити зі своїми суперниками – це послужило останньою краплею, після якої Серджіо Олива пішов з професійного бодібілдингу і зайнявся тренувальної кар’єрою

• У 1970 і 1972 роках Серджіо Олива, беручи участь на Містер Олімпія, завойовував лише другі місця. Серджіо Олива кілька разів визнавали найкращим бодибилдером за всю історію спорту.