Сергій Шелестов (Sergey Shelestov)Сергій Шелестов (Sergey Shelestov)

Сергій Шелестов на світовій арені

Сергій Шелестов біографія

Сергій Шелестов (Sergey Shelestov) – відомий російський бодібілдер, який є єдиним представником нашої країни на таких престижних змаганнях культуристів, як Містер Олімпія і Арнольд Класик. Народився Сергій Шелестов в травні 1971 року. Перше змагання, в якому взяв участь російський культурист проходило в Москві – Сергій посів п’яте місце, що здавалося б, непогано для початківця культуриста, але картину псує той факт, що і учасників у ваговій категорії було всього п’ять. Після такого провалу Сергій Шелестов переїжджає до Саратова, де бодібілдинг починає займати у Сергія все більше часу, а результати Шелестова починаю поліпшуватися.
Почнемо хоча б з того, що в 1995 році на першості Росії молодої культурист займає шосте місце. У той же час Сергій зустрічає свою майбутню дружину. яка також жила в Саратові – цікаво, але вона незабаром займе перше місце на змаганнях з фітнесу, а пізніше стане Віце Міс Світу з фітнесу.

Сергій Шелестов

• Для Сергія Шелестова тріумфальним став 1998 рік, коли він бере золота на Європейському чемпіонаті з бодібілдингу, а також ставати переможцем і першості столиці, і першості всієї країни. У тому ж році, натхненний значущими перемогами і успішними виступами, Сергій Шелестов їде на Світовий Чемпіонат з бодібілдингу в Туреччину. На жаль, за кілька днів до змагання, Сергій захворює і виходить на конкурс в не найкращою своєю формою. Тим не менш, російський бодібілдер зміг завоювати срібло на тому чемпіонаті, поступившись першістю лише Мустафі Хасане, який здивував своєю перемогою всіх учасників. Однак це не кінець історії.

Через кілька місяців, коли Сергій вже змирився з тим, що він всього лише другий серед аматорів, він отримує лист, який свідчить, що володар першого місця вживав допінг – таким чином, наш співвітчизник ставати першою – найсильнішим бодибилдером в світі серед непрофесіоналів.

Сергій Шелестов є одним з найвідоміших російських культуристів, які представляють нашу країну на світовій арені.