Шейкер для спортивного харчуванняШейкер для спортивного харчування

Шейкер для спортивного харчування: що це таке, як користуватися і як правильно вибирати пристрій

Людині, далекій від регулярних занять спортом і колосальної роботи над своїм тілом, роль шейкера може здатися зовсім незначною. Але, спортсмени стверджують зворотне. Шейкер для спортивного харчування призначений для оптимального змішування інгредієнтів і створення легко засвоюваного, однорідного коктейлю.
Більшість моделей обладнані спеціальною сіткою з пластику, яка дає можливість змішати суху речовину з соком, водою або іншою рідиною. Розглянемо переваги використання шейкера: • будь-яка модель дозволяє пити коктейль з самого пристрою, що дозволяє спортсменові економити час; • шейкер, на відміну від звичайної чашки, дає можливість акуратно змішати суху речовину з певною кількістю рідини; • всі моделі пристрої розроблені з екологічно чистих матеріалів, значить турбуватися про шкідливість використання шейкера спортсмену не потрібно; • розміри пристрою і зручність застосування дозволяють максимально швидко приготувати напій і випити його в будь-яких умовах. Відмити посудину від залишків коктейлю можна по поверненню додому.

Герметична кришка не дозволить жодній краплині напою пролитися, значить можна абсолютно спокійно зберігати пристрій в спортивній сумці. Як правильно користуватися шейкером для спортивного харчування? Великих фізичних або розумових зусиль експлуатація пристрою не вимагає. Все дуже просто: потрібно відкрити кришку шейкера, всипати всередину потрібну кількість сухої речовини в потрібний слот і влити воду або будь-яку рідину. Далі слід щільно закрутити кришку і енергійно потрясти пристроєм пару хвилин.

Такі маніпуляції дозволять коктейлю стати однорідним. Отриманий напій після приготування можна пити прямо з шейкера або перелити в будь-який інший судину. Як вибрати шейкер? Насамперед перед покупкою слід визначити обсяг напою, який ви вживаєте за один раз. Оптимальним вважається пристрій, ємність якого дозволяє вмістити 600-700 мл коктейлю.

Саме цей обсяг напою рекомендують випивати багато виробників спортивних добавок. Шейкери для спортивного харчування можуть бути розділені на 1-4 камери. Залежно від складу коктейлів, слід вибрати модель по своїх потребах. Кожен з відсіків пристрою дозволяє помістити всередину суміші, капсули і рідина для змішування. Шейкери виробляються з: • харчового пластику; • металу; • силікону.

Пластикові моделі абсолютно безпечні, довговічні і легко очищаються. Металеві моделі виглядають престижно, проте важать досить відчутно. Силіконові шейкери мають зручну форму і привабливий зовнішній вигляд.