ШейпінгШейпінг

Шейпінг — гімнастика для всіх

Під час розробки даної системи було проведено безліч спеціальних досліджень для виявлення провідних параметрів статури, які лежать в основі привабливості фігури жінок. Розробники програми «шейпінг» виділили дев`ять фігур жіночого тіла, і визначили об’єктивні параметри шейпінг-моделі для кожної з них. Ця система, яка побудована на суто індивідуальному підході, є найбезпечнішою програмою виконання фізичних вправ.
Немає однакових людей, і для кожного визначається шейпінг-модель і розробляється шейпінг технологія, яка являє собою бездоганну послідовність дій, режимів і правил. При їх дотриманні можна досягти мети, поставленої обраною моделлю. Система індивідуального підходу — це те, що відрізняє шейпінг від інших видів гімнастики. Дана система просто незамінна для людей, ведучих малорухливий спосіб життя, наприклад, для офісних працівників. Ефект від занять настає порівняно швидко, особливо якщо при цьому дотримуватися дієти, а також стежити за калорійністю їжі.

Заняття допомагають опрацьовувати різні групи м’язів, незадіяних в повсякденному житті. Цьому сприяє танцювальна музика і зміна темпу. Шейпінг є досконалим способом додання краси власному тілу, відновлення сил і прекрасного самопочуття, а також допомагає сформувати жіночну і струнку фігуру. Грамотно сплановані і правильно проведені заняття можуть гарантувати: • відмінний настрій; • енергію і бадьорість; • зміцнення мускулатури, рухливість суглобів і хребта; • психологічну розрядку, хороший відпочинок; • самоповага, привабливість. Заняття шейпінгом рекомендовані всім, а також вагітним, оскільки шейпінг допомагає повернути тонус після пологів.

Розроблено також багато програм для чоловіків різного віку.