Шейпінг для схудненняШейпінг для схуднення

Шейпінг для схуднення 3 в 1: моделювання контурів тіла, підвищення тонусу шкіри і боротьба з целюлітом

Сьогодні шейпінг — це не тільки рухлива зарядка, це вид спорту зі змаганнями, професійними тренерами і прагненням до перемоги. До речі, саме сила волі — це те, що стане в нагоді худеющим жінкам. Шейпінг був придуманий вченими з метою підготовки представниць жіночої статі до міжнародних конкурсів краси. Це офіційно запатентований винахід в галузі фізичної культури. Для багатьох жінок шейпінг для схуднення не тільки спосіб скорегувати фігуру, але і гарантія підтримки отриманих результатів.
Регулярні заняття не тільки змінюють спосіб життя, але і забезпечують легкість тіла і прекрасний настрій. Шейпінг — це, в першу чергу, комплекс вправ, спрямованих на зміну контурів тіла. І мета полягає не тільки в тому, щоб стрілка вагів зрушила з місця і попрямувала у бік зменшення.

Заняття допоможуть змоделювати вашу фігуру, додати відсутню або прибрати зайве. Ідеальна фігура — це не тільки вагу, відповідний комплекції, але й підтягнуті контури тіла, правильна постава і рельєфна мускулатура. Зовсім не обов’язково в процесі занять представляти ідеальну фігуру — найчастіше вона перед вами, адже професійні тренери завжди підтримують свою форму.

Саме тому одним з популярних є шейпінг з Сінді Кроуфорд, які з легкістю можна знайти в мережі інтернет і завантажити для домашніх занять. Родзинка шейпінгу в тому, що тренери використовують індивідуальний підхід до учасниць групи. Крім спеціальних вправ, вони допоможуть підібрати персональні програми і дієти, за допомогою яких ефективність шейпінгу для схуднення збільшиться. Одним із прийнятних варіантів моделювання фігури є домашній варіант тренувань.

Однак, для самостійних занять необхідна величезна сила волі, і як показує практика, результати стають очевидними лише через півроку регулярних тренувань. Для занять вам потрібно зручне взуття, спортивна форма і відповідні снаряди. Складіть графік тренувань, дотримуватися якого ви будете. У разі пропуску заняття — обов’язково компенсуйте його.

Не залежно від того радує вас результат або засмучує, регулярно записуйте свої досягнення. Залежно від мети, яку ви ставите перед собою, програма шейпінгу для схуднення може бути спрямована на коригування фігури і зниження маси тіла (класичний варіант шейпінгу) або на реабілітацію після певних травм. Регулярні тренування і правильно підібраний комплекс вправ не тільки допоможуть знизити вагу, але, і підтягнутий шкіру, знизять прояви целюліту і сприятимуть надалі збереженню досягнутих результатів.

Щоб тренування давали бажані результати, дуже важливо слідувати в процесі моделювання фігури правилам раціонального харчування.