Що допомагає заснутиВзагалі є багато чого, що допомагає заснути, наприклад, збалансована практика йоги від безсоння, але сьогодні я хотів би розповісти про 5 продуктах, які допоможуть вам заснути хорошим, міцним сном. Ну, звичайно, я не можу гарантувати, що все буде, як в казці, але спробувати адже можна? Тим більше, що це дійсно працює (на 100% чи ні — перевірте самі).

Як Добре Заснути, Приємно Перекусивши …

Які б не були причини того, чому ви не можете заснути, їсти продукти, які допоможуть вам у цьому. Вони особливо добре працюють, коли ви не засинаєте через почуття голоду, але це не обов’язкова умова.

Що Допомагає Заснути
1. Вишня. Свіжа або сушена вишня — один з небагатьох джерел мелатоніну, хімічної речовини, яка контролює внутрішній годинник організму для регулювання сну. Дослідники, які вивчали ягоди вишні, дійшли висновку, що особливо багато мелатоніну в уже переспілих ягодах, тому їх добре їсти за годину до відходу до сну, а також перед поїздкою, де вам хотілося б поспати, щоб скоротати час.

2. Банани містять калій і магній, які є природними миорелаксантами (елементами, що сприяють розслабленню мускулатури). Також в бананах є амінокислота L-триптофан, яка в головному мозку перетворюється в 5-HTP, а це, в свою чергу, в серотонін (розслабляючий нейромедіатор) і мелатонін.

3. Тости. Їжа, багата вуглеводами, ініціює вироблення інсуліну, який викликає сон, прискорюючи вихід триптофану і серотоніну — два хімічних речовини, що допомагають розслабитися і заснути.

Що Допомагає Заснути

4. Вівсянка. Чашка доброї-старої вівсяної каші підвищує цукор в крові, що активізує вироблення інсуліну, і все йде по тому ж сценарію, як і у випадку з тостами. Овес сам по собі багатий мелатоніном, який іноді приймають в якості снодійного.

5. Тепле молоко. Як і банани, молоко містить амінокислоту L-триптофан, який перетворюється в 5-HTP і звільняє розслабляючий серотонін. Крім цього, в молоці багато кальцію, що теж сприяє сну.

Ще проста порада: прийміть теплу ванну або душ — це відмінно допомагає заснути.