Що качають гантеліЩо качають гантелі

Що можна качати за допомогою гантелей?

У наше століття швидкісного розвитку кожної сфери людського життя, в якому найбільшою цінністю вважається час, досить нелегко встежити за власним здоров’ям і фігурою. Тому не багато хто може похвалитися тим, що регулярно відвідують спортзал або фітнес клуб. Але виявляється, цю проблему досить легко вирішити, необхідно лише обзавестися гантелями, що качають практично кожен м’яз нашого тіла. Більше того, вони здатні допомогти зміцнити серцево-судинну і дихальну систему, підвищити витривалість і силу. В незалежності від того, професійний ви спортсмен або домогосподарка, регулярні заняття з гантелями дозволять вам досягти позитивного результату, заощаджуючи при цьому на фінансах і часу.
Звичайно ж, якщо вам необхідний значний і відчутний результат, то звичайно ж вправи з гантелями варто поєднувати з іншими снарядами, а також аеробними навантаженнями. Нижче пропонується список, з якого можна дізнатися, що качають гантелі. 1. Біцепс стегна Будинки за допомогою гантелей можна виконувати для біцепса стегна ті ж вправи, які актуальні для нижньої частини спини, а саме нахил тулуба в перед, використовуючи обтяження за головою. 2. Квадрицепси До числа вправ для тренування цієї частини тіла варто віднести виконання присідань з гантелями, а також випад гантелями по черзі з кожною ногою.

3. Гомілка Це ще одна м’яз, що гойдається з гантелями. Для цього варто взяти в руки по снаряду і виконувати підйоми на носки. Це можна робити двома ногами одночасно або по черзі.

4. Груди Завдяки своїй універсальності гантелями можна накачати і цю частину тіла, скориставшись пуловером, розведенням гантелей, або жимом гантелей лежачи. 5. Найширші спинні м’язи Область, якою можна надати необхідну форму, виконуючи тягу гантелей в нахилі. 6. Трапецієподібні м’язи, або ж просто кажучи трапеція. Для цього знадобиться виконати нахили тулуба вперед, використовуючи обтяження за головою.

7. Біцепс — це те, що гойдається гантелями. Для цього м’яза актуальними є виконання таких вправ, як згинання рук з гантелями сидячи або стоячи, а також або почергово, або одночасно, так звані молотки сидячи або стоячи, згинання руки концентровано з гантеллю сидячи або в нахилі. 8. Трицепси — м’яз, для прокачування якої гантелі є не мене корисними, ніж який-небудь інший снаряд. Для цього, скористайтеся розгинанням рук зі снарядами через голову або стоячи, або сидячи, однією рукою по черзі або двома одночасно, а також відведенням рук з гантеллю назад в нахилі, знову-таки -двома руками одночасно чи однією. 9. Передні дельти Сидячи або стоячи проведення жиму гантелей, підйом снаряда перед собою.

10. Середні дельти Здійснюйте розведення гантелей в сторони або стоячи, або сидячи. 11. Задні дельти Розведення снаряда в нахилі в положенні сидячи або стоячи.

Всі ці м’язи, а також верх трапеції, прес і м’язи передпліччя — можна накачати за допомогою гантелей.