Що приймати в спортивному харчуванні



Що приймати в спортивному харчуванні

Спортивне харчування: спеціальні добавки, що сприяють схудненню

Насамперед слід зазначити, що розщепленню жирових відкладень сприяють жіросжігателі або термодженики (термогеники). Дія подібних добавок засноване на підвищенні теплопродукції. Жироспалювачі прискорюють процеси обміну речовин, здатні пригнічувати апетит, а також активізують роботу центральної нервової системи. Подібні продукти є найпопулярнішими в спортивному харчуванні.

Багато користувачів негативно відгукуються про жиросжигателях, але пов’язано це тільки з однією проблемою: на сучасному ринку занадто багато підробленої продукції. Другою причиною невдач є неправильний прийом добавок. Приймати жіросжігателі впродовж тривалого часу не рекомендується, оскільки ефективність добавки з кожним днем ​​буде знижуватися. Також можуть виникнути проблеми з серцево-судинною системою. Дозування жиросжигателя перевищувати не можна.




Курс прийому триває місяць, після чого рекомендується зробити перерву. Пити препарат потрібно 2-3 рази на добу. Спалювачі жиру сприяють збільшенню витрати калорій.

Що приймати в спортивному харчуванні для схуднення ще? L-карнітин! Ця речовина, споріднене вітамінам групи В, а також амінокислота, яка в організмі виконує цілий ряд функцій.

L-карнітин є активним жиросжигателем. Часто його називають речовиною, подібним вітамінам, однак оскільки організм може синтезувати його самостійно, він таким не є. Вище норми в організмі не накопичується, надлишки виводяться природним шляхом. L-карнітин володіє наступними властивостями: • збільшення фізичної і розумової енергії; • розщеплення жирової тканини; • детоксикація; • захист серцево-судинної системи; • зниження рівня холестерину в крові; • запобігає остеопорозу.

Добова доза речовини становить 500 мг-2 м Приймається вранці натщесерце і перед тренуванням. У вільні від занять спортом дні L-карнітин приймають між основними прийомами їжі. Що приймати в спортивному харчуванні ще? BCAA — комплекс, що складається з трьох незамінних амінокислот: ізолейцин, лейцин і валін. BCAA амінокислоти є основним будівельним матеріалом для м’язів, беруть участь у процесах відновлення організму.

Ці речовини самостійно в організмі не синтезуються, саме тому отримати їх можна тільки з їжею або спеціальними добавками. BCAA амінокислоти володіють наступними властивостями: • сприяють збільшенню сухої маси м’язів; • сприяють розщепленню жиру; • остерігають м’язи від руйнування; • збільшують показники сили. Для набору м’язової маси приймають речовина перед, під процесі і після занять спортом. При схудненні можна додатково приймати BCAA амінокислоти між прийомами їжі. Що приймати в спортивному харчуванні для схуднення ще?

Фахівці рекомендують не забувати про прийом вітамінно-мінеральних комплексів, а також протеїнів, які є будівельним матеріалом для м’язів.