Що таке BCAA Як застосовувати і навіщо це потрібноЩо таке BCAA Як застосовувати і навіщо це потрібно

ВСАА — комплекс, що складається з трьох амінокислот. Вони є важливим компонентом білка. Відмінність bcaa від інших амінокислот в тому, що організм їх не синтезує. Три амінокислоти об’єднані в один комплекс, тому що їх дія відбувається одночасно і вони взаємодоповнюють один друга.Топліво для мишцАмінокіслоти bcaa виділяють енергію в м’язових волокнах, в результаті чого відбувається їх посилений ріст. Причому дія амінокислот триває протягом всього часу їх прімененія.Виполняя фізичні навантаження, ви знижуєте рівень амінокислот у м’язах, тому їх прийом розрахований також на відновлення рівня bcaa.Спортсмени використовують для цього різні біологічні добавкі.После виснажливих силових тренувань необхідно приймати повний комплекс амінокислот для якнайшвидшого відновлення м’язової ткані.Как раз після тренування в організмі підвищується гормональний фон, що сприяє не тільки відновленню м’язів, але і їх росту.BCAA необхідний мишцамОколо 35 відсотків м’язової тканини складається з амінокислот bcaa. Це досить багато. До двадцяти п’яти відсотків енергії при заняттях виділяється як раз з bcaa. При споживанні їжі, багатої протеїном, першими в кров надходять саме ці амінокіслоти.Інимі словами, якщо немає bcaa, м’язи починають голодувати. Регулярні заняття важкою атлетикою або пауерліфтингом призводять до руйнування частини скорочувального білка. Дуже важливо в цей час приймати саме той білок, який необходім.BCAA знімають втому м’язів, зменшують втрати інших амінокислот, які містяться в організмі, сприяють швидшому засвоєнню білка. Якщо приймати bcaa безпосередньо перед тренуванням, витривалість м’язів підвищиться, а втома знизиться. Якщо приймати амінокислоти відразу після тренування, почне знижуватися рівень кортизолу, і запас інших амінокислот у м’язах увелічітся.Функціі BCAA
Bcaa сприяють утворенню інших амінокислот, які потрібні організму для нормального функціонування. Іншими словами, вони допомагають з амінокислот простої форми зробити більш складну структуру. Амінокислоти bcaa позитивно впливають на вироблення інсуліну, який забезпечує циркуляцію цукру в крові, а цукор, в свою чергу, живить клітини м’язових волокон енергією. А коли виробляється інсулін, засвоєння амінокислот відбувається бистрее.Амінокіслоти BCAA підтримують кортизол і тестостерон на сприятливому рівні, збільшують синтез білка, стимулюють вироблення інсуліну і гормонів роста.BCAA запобігає розщеплення білка і блокує втрату м’язових волокон. Це дуже важливо при низькокалорійній дієті ./*’);/*]]>*/ ІсследованіяКак показали дослідження, щоб зменшити виснаження м’язової тканини спортсменам, їм необхідно приймати додатковий комплекс амінокислот bcaa.Также було встановлено, що у спортсменів, після важкої силового тренування , відновлення м’язів проходить у дві фази.Сначала йде катаболізм, після чого настає анаболізм — ріст м’язової тканини. Якщо анаболізм триває довше катаболізму, то м’язи почнуть посилено рости. Якщо катаболізм триватиме довше, то навпаки. Зробили висновок, що якщо скоротити період катаболізму, це призведе до швидкого зростання м’язів. Щоб це відбулося, відразу після тренування необхідно приймати комплекс амінокислот bcaa.Однако максимальну користь можна отримати, якщо приймати амінокислоти після тренування одночасно з швидкими вуглеводами, які в свою чергу дадуть м’язам додаткове джерело енергії і активізують вироблення інсуліну. Приготувати такий коктейль просто. Досить змішати 25 грам вуглеводів з десятьма грамами білка. Їжа буде сприяти вашому насиченню, а bcaa скоротить катаболізм і збільшить ефект від треніровкі.Побочние действіяМногіе недооцінюють даний комплекс амінокислот. Хтось вважає, що приймати його небезпечно. Але це все йде від незнання внутрішньої роботи організму. Амінокислоти bcaa — це ті ж амінокислоти, з яких складається їжа, наприклад, молоко або м’ясо. Можна зробити висновок, що побічним ефектом може бути тільки отруєння, при цьому з’їсти їх потрібно величезна колічество.Поетому немає ніякої небезпеки при прийомі цих амінокіслот.Bcaa: як приймати?

Що таке BCAA Як застосовувати і навіщо це потрібно

Є оптимальна доза, яка підходить більшості — це від чотирьох до восьми грамів, як при наборі м’язової маси, так і при спалюванні жиру. Приймати амінокислоти необхідно до трьох разів на суткі.Можно споживати і меншу кількість, але його не вистачить, щоб відновити потреби організму. Багато виробників розуміють, що деякі люди не знають всіх нюансів і усвідомлено обманюють покупців. Зокрема вони випускають амінокислоти в маленьких дозах, а ціни при цьому тримають високими. Щоб не попастися на вудку, при покупці завжди звертайте увагу на кількість порцій і розмір дози. Приймати комплекс амінокислот можна скільки завгодно довго. Перерви при прийомі не требуются.Чтоби домогтися більш високих результатів від спортивного харчування, необхідно приймати комплекс амінокислот BCAA окремо від інших амінокислот. Справа в тому, що так вони швидше надійдуть в організм і почнуть виконувати свої функціі.Поскольку амінокислоти набагато краще засвоюються при підвищеному рівні інсуліну, приймати їх необхідно одночасно з їжею за півгодини до і після треніровкі.За цей час відновні процеси встигнуть активізуватися і створяться сприятливі умови для анаболізма.Какіе bcaa краще? Є кілька комплексів амінокислот. Найбільш популярні з них:

  • Xtend від SciVation. Це дуже сильна добавка, яка зменшує фазу катаболізму, при цьому м’язи починають рости в кілька разів швидше. Вона містить в собі всі необхідні інгредієнти, які довели свою ефективність на практиці. Глютамін, цитрулін, а також піридоксин містяться в ній в необхідних пропорціях, і в достатніх дозах. Ця добавка вважається кращою з наступних причин:
  • посилене придушення катаболізму;
  • прискорення синтезу білків;
  • Стимулювання гормону росту;
  • Прискорення репарації та багато іншого.

Intra Fuel від SAN. Основою даного комплексу є незамінні амінокислоти, в число яких входить і BCAA. Приймати препарат можна протягом тренувального процесу. Його прийом запобігає руйнуванню м’язової тканини і підвищує загальну витривалість організму.

  • SuperPump MAX від Gaspari Nutrition. Ця добавка дуже популярна у спортсменів заходу. Приймається вона до початку тренування і займає лідируючі позиції на ринку продажів вже кілька років. Однак при детальному дослідженні з’ясувалося, що ця добавка може займати максимум третє місце, оскільки не містить в собі достатньої кількості активних речовин. Крім цього, крім амінокислот у комплекс входять багато інших компонентів. Це позначається на вартості добавки.

Якщо ви хочете максимально швидко відновлюватися після тренування, бути витривалішими і сильнішими, то вам просто необхідно приймати комплекс амінокислот bcaa. Ніякої шкоди від його прийому немає, проте перед тим, як відправитися в магазин, почитайте про нього отзиви.Также не варто купувати препарат в підозрілих місцях, оскільки замість bcaa, там можуть бути інші небезпечні для життя речовини.