Що таке БодібілдінгЩо таке Бодібілдінг?

Що таке бодібілдинг в наш час?

Bodybuilding — це системи фізичних вправ з гантелями, гирями, штангою та іншими навантаженнями для розвитку мускулатури "сухо і чітко формулює словник.

Але насправді бодібілдинг давно перестав бути просто вправами. Швидше це виросло в fitness — культуру. У нашому постійно мінливому світі вже давно існує "культ тіла" нас приваблюють красиві стрункі дівчата, м’язисті чоловіки.
Бути спортивним це модно.І напевно я не помилюся якщо скажу, що мати залізне здоров’я це прекрасно.

Напевно кожен знає Арнольда Шварцнеггера, залізної людини, світового чемпіона, містера Всесвіт і володаря інших титулів. Він не тільки побив усі рекорди в культуризмі і підкорив Голлівуд, але і став прикладом наслідування для сьогоднішнього покоління молодих людей. А адже він починав з малого. І ким він став тепер?

Так почніть і ви! Бодібілдинг - це культуризм

Багато хто подумає. О-О-О-О! НІ це занадто дорогий спорт, він тільки для чоловіків, він забирає в мене занадто багато часу. Отбростье всі сумніви, ніколи не буває мало часу на спорт. Вам вистачить всього півгодини-години в день щоб підтримувати себе у формі.

Ви можете з однаковим результатом займатися бодібілдінгом як в модному дорогому Спортивному центрі так і в тренажерному залі розташованому в сусідньому будинку Спорту. Так вже вийшло що я займаюся цим спортом вже 8 років, і жодного разу не пошкодував про хвилинах проведених в тренажерному залі.