Що таке фітнесФІТНЕС

Тільки ось невдача, у цього слова досі не з’явилося чіткого єдиного визначення, позначене в довіднику або словнику, на яке можна було б сослаться.Когда ж звучить питання: «Що таке фітнес?», Зазвичай відповідач не може дати чіткої зрозумілої відповіді , обумовлюючи це тим, що «фітнес» — широке поняття.

В античні часи, наприклад, не існувало такого слова, як «література», однак Аристотель присвятив десятки сторінок своїх праць поясненню цього, ще не виведеного терміна.

Давайте ж підемо його прикладу, але зробимо навпаки, опишемо поняття «фітнеса», розкриємо сутність цього слова.

Перед тим, як ми розкриємо таємниці цього слова, давайте заглянемо в звичайний англо-російський словник. Слово «fitness» походить від слова «fit», що англійською означає — здоровий, що знаходиться в хорошій фізичній формі ». Один тільки корінь слова фітнес нам говорить про його значення, ми розуміємо, що мова піде про здоров’я і самопочуття людини.

Що таке фітнес

І насправді так і є. Фітнес, насамперед, має на увазі здоров’я, здорового людини, здоровий спосіб життя. І, звичайно ж, фітнес — це один з найбільш популярних видів спорту.
Чому ж фітнес такий популярний серед всіх верств населення, серед людей різних вікових категорій. Напевно, тому, що він не вимагає досягнення якихось високих спортивних результатів. Людина займається фітнесом, насамперед, для себе і зміцнення свого здоров’я. Фітнес — програми складаються на принципі мінімальної травмоопасності і максимальної користі для організму. І ці слова підтверджені багатьма роками роботи тренерів і спортсменів, лікарів і психологів. Таким чином, ми можемо сказати, що фітнес увібрав в себе досвід багатьох поколінь провідних фахівців різних галузей, які покликані піклуватися про здоров’я і самопочуття людей.
І не можна не згадати зараз великі слова Антона Павловича Чехова: «У людині все має бути прекрасним». Здоров’я — це не тільки здорове тіло. Тому фітнес може запропонувати вам спосіб життя, який вам допоможе полюбити себе, стати здоровішими, зміцнити свій дух.

Фітнес дарує смак повноцінного життя, молодість, радість руху, енергію. Він розвиває як фізичні, так і особистісні характеристики. Займаючись фітнесом, ми відкриваємо себе заново, відчуваємо себе по-іншому, вчимося жити в гармонії з навколишнім зовнішнім світом і нашим власним внутрішнім світом, більше розуміємо їх.

В ідею фітнесу вкладено прагнення до пізнання і розвитку своєї природи шляхом усвідомлення своєї індивідуальності. Народження нового себе, нового «Я» в кожній людині призводить до змін у відносинах зі світом. Людина бачить все більш оптимістично, радісно, ​​з’являється прагнення до творення, і воно дарує щиру насолоду, з’являється віра в свої сили, людина прагне до перемоги, ніби заново перероджується.

Що таке фітнес

Що таке фітнес — це сукупність трьох взаємодіє важливих компонентів — тіло, душа і розум; і розвиток одного не може відбуватися без розвитку іншого.

Напевно, тому фрази: «Я захоплююся фітнесом» і «Сьогодні ввечері у мене фітнес» звучать якось безглуздо. Адже це не просто хобі, захоплення або навіть розвага, на який можна витратити вільний час. Це щось більше — новий погляд на життя, на світ.

Можна сказати, що фітнес — це частково ще й певний вид естетики. Заняття фітнесом приносять радість, спокій, гармонію, душевне тепло і світло.

Від вас необхідно лише бажання, і світ навколо вас перетворитися, тому як, коли ви міняєте ставлення до себе, розвиваєте свій внутрішній світ, відбувається формування вашої особистості, яке супроводжується формуванням навколишнього вас дійсності.

Давайте підіб’ємо підсумок. Що ж таке фітнес

Це симбіоз:

  • здоров’я і гарного самопочуття
  • самовдосконалення і людської особистості
  • оптимізму і радості
  • творення і єдності
  • молодості, руху, енергійності

Продовжувати можна безкінечно, але краще всього, якщо ви продовжите самі. Щоб зрозуміти, що таке фітнес, потрібно самому спробувати. Не бійтеся, і зробіть крок назустріч здорового майбутнього!

Відео — Що таке фітнес?