Щоб прибрати боки і живіт вправиЩоб прибрати боки і живіт, вправи

Як прибрати боки і живіт в домашніх умовах: загальні рекомендації

У жінок накопичення жирів на талії пов’язано з генетичними особливостями організму, який прагне максимально захистити репродуктивні органи від пошкоджень. У чоловіків «пивний животик» часто є наслідком звичайної ліні і гіподинамії. Проте, застосовуючи комплексний підхід, потрібно негайно боротися з в’ялим животом і обвислими боками. Коли мова йде про схуднення, насамперед, потрібно переглянути раціон. Щоб прибрати боки і живіт, вправи повинні підтримуватися раціональним харчуванням.

Нормалізація раціону стане запорукою успіху. Безумовно, перше, про що скаже будь-який дієтолог, потрібно їсти здорову їжу і правильно харчуватися. Цей дієвий метод буде ефективним, але результати не відразу стануть помітні. Щоб домогтися поставленої мети, доведеться попрацювати над собою і своїми звичками.
Перш за все, візьміть за правило випивати натще склянку чистої води. Дисциплінуйте себе і навчіться снідати. Ранковий прийом їжі повинен бути повноцінним і збалансованим. Наприклад, можна поснідати запареною вівсяною кашею з фруктами або йогуртом. Пообідати можна запеченими овочами.

А на вечерю можна приготувати страву, багате протеїном. Обмеження вводяться на калорійні продукти, солодощі, фаст-фуд, напівфабрикати і солодку газовану воду. Крім харчування, щоб за допомогою вправ прибрати боки і живіт, вранці на голодний шлунок необхідно виконувати по 30 разів спеціальні рухи, спрямовані на зміцнення нижнього і верхнього сегмента преса.

Щотижня кількість повторень потрібно збільшувати на 10 і так до 50 разів. Досить ефективним домашнім тренажером для схуднення в талії є всім відомий з дитинства гімнастичний обруч. У процесі обертання хула-хупа стимулюється лімфа — це активізує процеси розщеплення підшкірного жиру, який накопичувався в організмі роками. Починати займатися з обручем потрібно з 5-10 хвилин в день, збільшуючи тривалість тренування до 30-45 хвилин.

Створюючи додатковий масажний ефект, хула-хуп допоможе поліпшити перистальтику кишечника і стимулює роботу органів травлення. Щоб завдяки вправам прибрати боки і живіт, рекомендується використовувати аеробні навантаження. Наприклад, можна побігати вранці в парку, на найближчому стадіоні або на біговій доріжці, не виходячи з дому.

Не менш ефективними будуть стрибки на скакалці. Багато хто помилково вважають, що схуднути в талії можна, тільки виснажуючи м’язи преса постійними тренуваннями. Звичайно, вправи для пресу не завадять, але за наявності щільної прошарки жиру, вони просто не будуть ефективними. Щоб позбутися від підшкірного жиру, потрібно використовувати високоінтенсивні кардионагрузки.

Можна придбати домашній еліптичний тренажер, якщо ви можете собі це дозволити. Еліпсоїд допоможе опрацювати одночасно майже всі м’язи тіла.