Щоб прибрати друге підборіддя вправиЩоб прибрати друге підборіддя, вправи

Як позбутися від другого підборіддя?

Часто причиною подвійного підборіддя є різкі перепади ваги або ожиріння. Іноді таке явище виникає через цукрового діабету або порушення роботи щитовидної залози. Тому перевірка у ендокринолога зайвою не буде. До причин подвійного підборіддя відносяться: сон на високій подушці; неправильна постава і сутулість; низько опущена голова при сидінні за столом або ходьбі; неправильне харчування (вживання гострої і калорійної їжі).

До утворення подвійного підборіддя схильні люди з невираженою нижньою щелепою. Також до причин його виникнення часто відносять вікові зміни овалу обличчя, коли шкіра втрачає еластичність і пружність, а м’язи шиї слабшають. Позбутися від таких проблем допоможе спеціальна лицьова гімнастика.
Щоб прибрати друге підборіддя за допомогою вправ, виконувати їх потрібно регулярно. Генетична схильність також є однією з причин виникнення другого підборіддя, тобто наявність жирової складки на шиї може передаватися вам у спадок. Але не поспішайте засмучуватися, адже позбутися другого підборіддя можна завжди. А поки згадайте, у кого зі своїх родичів ви помітили таку проблему.

Якщо таких не знайшлося, значить причина виникнення другого підборіддя криється, ймовірно, не в генетиці. Щоб прибрати друге підборіддя, вправи для зміцнення овалу обличчя потрібно робити щодня. Це допоможе уникнути накопичення жирової тканини, а також буде сприяти підтримці тонусу м’язів шиї і підборіддя.

Лицьова гімнастика однаково ефективна при явно вираженому і намічається подвійному підборідді. Спочатку потрібно навчитися постійно стежити за поставою і намагатися тримати голову прямо, трохи витягнувши вперед підборіддя. Спати на низькій подушці і переїдати не рекомендується. Дотримання цих простих правил, а також гімнастика допоможуть прибрати друге підборіддя. Щоб вправи не були марні, не варто забувати про цих рекомендаціях в повсякденному житті.

У сучасній косметології існують спеціальні процедури, які допомагають позбутися від подвійного підборіддя: лімфодренаж; міостимуляція; масаж; липомоделирование; естетична хірургія. Коштують ці процедури недешево. До того ж часто трапляється, що подвійне підборіддя повертається на своє законне місце. Найефективніше впоратися зі зміцненням овалу обличчя допомагає спеціальна гімнастика, знайти базові вправи якої можна в мережі. Цей спосіб не вимагає зайвих фінансових витрат.

Природно в народній медицині існую свої кошти від подвійного підборіддя: маски, компреси і різні настоянки, про які можна почитати в інтернеті.