Щоб прибрати за допомогою вправ живітЩоб прибрати за допомогою вправ живіт

Як після пологів повернути тонус м’язам живота: вправи і помилки

Після народження крихітки у мами з’являється багато турбот, тому часу доглядати за собою іноді зовсім не залишається. Щоб повернути минулі форми, доведеться якийсь час попрацювати над ними, адже процес відновлення не миттєвий. Надійними супутниками в цій справі для вас стануть сила волі, наполегливість і терпіння. Для початку фахівці рекомендують розробити чіткий план боротьби із зайвою вагою і обсягами. Розглянемо деякі базові правила схуднення після пологів.

Постарайтеся включити в програму схуднення додаткові процедури, наприклад, похід у лазню, який дозволить прискорити процеси розщеплення жиру. Якщо, ви задалися питанням, які виконувати вправи, щоб прибрати живіт після народження малюка, рекомендується позайматися з тренером в спортзалі, попередньо купивши абонемент. Можна, звичайно, попрацювати над вдосконаленням фігури будинку.
До того ж, ви зможете продовжувати доглядати за малюком, якому весь час потрібно увагу. Перш за все, ви повинні розуміти, що не можна обмежувати свій раціон, особливо якщо годуєте малюка грудьми, адже саме з молоком матері крихітка отримує всі корисні і поживні речовини, вітаміни і мінерали. Їжа повинна бути здоровою і збалансованою за своїм складом. Постарайтеся виключити з раціону жирні і смажені продукти, а також різні консервовані страви.

Щоб прибрати за допомогою вправ живіт, потрібно тренуватися регулярно, бажано щодня. Можна також заручитися підтримкою подруг і худнути разом. Придбання спеціальних дисків з тренувальними комплексами допоможе прискорити процес відновлення фігури.

Максимально ефективними будуть вправи на прес і нахили, можна також використовувати невеликі гантелі для збільшення навантаження. Аеробні вправи стимулюють метаболізм, підсилюють приплив крові до тканин, що сприяє розщепленню жиру. Простудіюйте матеріали з мережі, щоб підібрати вправи, які зміцнюють всі сегменти преса. Раз на місяць не забувайте міняти програму, збільшуючи кількість повторень і підходів.

Щоб завдяки вправам прибрати живіт після пологів, потрібно знати про поширені помилки, які допускають багато жінок. Перше оману каже, що потрібно пити близько 3 титрів води в день. Фактично — це величезна помилка, адже так можна з організму вимити всі корисні речовини.

Друга помилка свідчить, що фігура передається у спадок, і змінити її кардинально ніколи не вийде. Черговий міф. Удосконалювати своє тіло ніколи не пізно.

І третя популярна помилка стосується часу, коли потрібно починати тренуватися. Багато хто вважає, що потрібно приводити себе у форму відразу після пологів, інакше повернути її не вийде. Це справді неймовірний міф, до того ж навантажувати тіло інтенсивними тренуваннями відразу після народження малюка, особливо, якщо процес супроводжувався ускладненнями, забороняють медики.