Щоб руки схудли вправиЩоб руки схудли, вправи

Зміцнюємо м’язи рук за допомогою простих вправ

При регулярній опрацюванні м’язів рук зменшується жировий прошарок, м’язова тканина приходить в тонус, поліпшується кровообіг і формується красиве обрис м’язів. Щоб схудли руки, потрібно поєднувати кардіо і силові навантаження. При опрацюванні м’язів плечового пояса і грудей створюється додаткове навантаження на руки, що позитивно відбивається на фігурі.

Необхідно добре розігріти м’язи, перш ніж переходити до тренуванні. Загальна розминка тіла в себе повинна включати будь динамічні вправи, наприклад біг, нахили і розвороти корпусу, присідання. Окремої уваги заслуговують стрибки зі скакалкою, за допомогою яких дуже добре розробляється плечовий пояс. Багато хто думає, що використовуючи обтяження, можна тільки накачати м’язи, але це не так. Щоб руки схудли, вправи потрібно виконувати з гантелями.
Тут важливо правильно підібрати робочу вагу. На початку спортивного шляху достатньо буде снарядів вагою 1-2 кг. Гантелі легко можна замінити пластиковими пляшками, наповненими піском або водою. Отже, для проведення тренування вдома вам знадобиться: гімнастичний килимок; гантелі або інші обважнювачі.

Домашні заняття спортом допоможуть швидко зміцнити всі м’язи і привести тіло в норму. У тренувальний комплекс повинні входити вправи, що дозволяють схуднути в руках і плечах, а також регулярні кардіо навантаження по 25-30 хвилин. Найбільш ефективними для опрацювання рук є: віджимання (від підлоги, від стільця); вправи з гантелями; розведення рук з обтяженням; жим вниз головою. Закінчувати тренування фахівці рекомендують декількома елементами, спрямованими на прес і розтяжку м’язів.

Щоб схудли руки, вправи можна поєднувати із заняттями на біговій доріжці або велотренажері. Це дозволить ефективно опрацювати і зміцнити в’ялий трицепс, а також дозволить поліпшити контури верхній частині корпусу. На тренажерах необхідно займатися, слідуючи певним правилом: з кожним підходом кількість повторень має зменшуватися, а вага збільшуватися.

Крім регулярних тренувань для схуднення рук потрібно правильно харчуватися, причому бажано слідувати правилам роздільного харчування. Щоб руки схудли, вправи повинні супроводжуватися додатковими заходами, наприклад, плаванням та косметичними процедурами. Плавання дозволяє зняти навантаження з хребта, а також активізувати роботу всіх м’язів тіла.

Заняття в басейні допоможуть зміцнити м’язи рук і додати їм красиві обриси. Тут важливо не перетренуватися. Для схуднення рук можна використовувати різні косметологічні процедури: масажі, обгортання, пілінг і т.д.

Ці маніпуляції допоможуть прискорити процес схуднення рук, підтягнутий і тонізують шкіру.