Щоб схудли ноги вправиЩоб схудли ноги, вправи

Стрункі ноги або як здобути перемогу над целюлітом?

Багатьом відомо, що схуднути допомагають спеціалізовані дієти і вправи. Але, щоб зменшити обсяги стегон і усунути прояви целюліту, вправи не повинні бути ізольовані — вони повинні бути складовою частиною основної програми, спрямованої на опрацювання всіх м’язів. Тобто, тренуючись, просто потрібно тимчасово зосередитися на проблемних зонах.

Основою схуднення все-таки є раціон. Якщо їсти не правильно, переїдати і не дотримуватися дієти, витрачені в процесі фізичного навантаження калорії стрімко повернуться, прихопивши з собою друзів. Щоб схудли ноги, вправи виконувати можна вдома або в спортзалі, тим більше для цієї проблемної зони можна застосовувати кардиотренировки. Силовий тренінг спрямований на збільшення обсягів тіла, при цьому аеробне навантаження підвищує витривалість, допомагає усунути прояви целюліту, стимулює метаболізм, прискорює процеси розщеплення жирової тканини. Тренуючись в спортзалі, ви можете по днях чергувати аеробні та силові навантаження або поєднувати їх, використовуючи кардиоупражнения для розігріву.
Оскільки аеробне навантаження запускає метаболізм, значить схуднення продовжиться і після заняття. Процес розщеплення жирів під час аеробного тренування активізується через 20 хвилин після початку заняття. Намагайтеся не перестаратися з навантаженнями, адже жінкам протипоказані жилаві сідниці і перекачані м’язи. Особливістю жіночої фігури є м’які й округлі форми. Щоб схудли ноги за допомогою вправ, рекомендується в процесі тренування використовувати пару гантелей вагою 6-12 кг, обруч, скакалку, будь кардиотренажер і амортизуючу стрічку.

Обов’язково, перш ніж приступати до основної частини програми, потрібно розім’яти тіло. Розтяжка і розігрів м’язів допоможуть уникнути травм. Кардіонагрузку рекомендується використовувати на тиждень не менше трьох разів, приділяючи їй все заняття або ж проводити 10-15 хвилинні аеробні тренування до і після силових вправ.

Вибір тренувальної програми безпосередньо залежить від ваших форм. Пам’ятайте, що силові навантаження збільшують м’язову масу. Щоб схудли ноги, в якості вправ силового тренінгу можна використовувати присідання з гантелями. Досить 3-4 рази по 10-14 повторень.

Паузи і час відпочинку бажано звести до мінімуму. Щоб опрацювати м’язи зовнішньої поверхні стегна і позбутися «вушок», виконуйте відведення ноги, використовуючи при цьому амортизаційну стрічку. Еспандер допоможе вам зміцнити м’язи сідниць, ніг, рук і т.д.

Спектр застосування фітнес-стрічки досить широкий. Не зайвими для схуднення будуть стрибки зі скакалкою, які відносяться до аеробного навантаженні. Виконання вправ допоможе позбутися гіподинамії.

До того ж, навантаження на певні м’язи стимулює кровообіг в них і навколишніх тканинах, що призводить до схуднення.