Щоб завдяки відео вправам прибрати бокиЩоб завдяки відео вправам прибрати боки

Як прибрати боки і повернути талію?

Головним чином поява жирових відкладень на боках викликано генетичними особливостями жіночого організму, який переважно накопичує жир в області талії і боків, на стегнах, сідницях і животі. Така фігура називається «яблуко», але не є вироком. Просто доведеться плідно попрацювати над нею, приділяючи особливу увагу косим м’язам преса. Позбутися від жиру на талії не просто.

Відразу потрібно позначити, що підтягнути живіт і сформувати талію за тиждень не вийде. Це досить трудомісткий і довготривалий процес, щоб з допомогою відео вправ прибрати боки доведеться докласти чимало зусиль. Приділити час доведеться не тільки фізичному навантаженні, але і харчуванню. Щоб прискорити досягнення поставленої мети, рекомендується використовувати цілий комплекс тренувань для абдомінальних м’язів, зокрема для косих м’язів преса.
Запасіться терпінням і приділяйте увагу талії щодня. Крім вправ існують і інші методи, які допомагають прибрати боки. Найбільш ефективним засобом для боротьби з обвислим животом і об’ємної талією є хула-хуп.

Це перевірений часом, компактний, простий і доступний снаряд. Крутити обруч потрібно щодня по 20-30 хвилин. Завдяки тому, що під час обертання навантаження розподіляється рівномірно по м’язах живота, а прес весь час знаходиться в напрузі, м’язи швидко приходять в тонус.

Сучасні моделі хула-хупів обладнані обважнювачами і масажними роликами, які прискорюють в кілька разів процеси схуднення. М’який масажний ефект допомагає зруйнувати підшкірний жир. Щоб завдяки відео вправам прибрати боки, рекомендується поєднувати тренування з масажем і дієтами.

Масаж живота і боків з використанням спеціальних розігріваючих складів підсилює приплив крові до верхніх шарів шкіри, при цьому кровоток на своєму шляху руйнує підшкірний жир. Незамінним обладнанням для тренувань є фітбол, завдяки якому можна внести ігровий елемент в тренування, а також урізноманітнити їх. Демонстраційні відео вправи ви зможете знайти в мережі. Слід зазначити, що користь фітболу не обмежується схудненням.

Якщо використовувати гімнастичний м’яч замість стільця, можна зміцнити м’язовий корсет, позбутися від болю в спині, зняти напругу з хребта. Щоб боки за допомогою відео вправ прибрати швидше, необхідно додатково переглянути раціон. Рекомендується виключити жирні і смажені продукти, копченості та соління, а також напівфабрикати і фаст-фуд. Вживання солодощів, газованої води і алкоголю доведеться звести до мінімуму. Готувати смачну і корисну їжу можна на пару, грилі, запікати, тушкувати або варити.

Фахівці рекомендують докладніше вивчити принципи здорового або роздільного харчування і слідувати їм завжди. Застосовуючи комплексний підхід для схуднення в талії, ви зможете швидко повернути форму і надовго зберегти отриманий результат.