Школа здоров’я й гарної фізичної формиШкола здоров'я й гарної фізичної форми

Краса і здоров’я на шляху до хорошій фізичній формі

Шлях до здоров’я і хорошій фізичній формі

Йти назустріч здоров’ю та хорошій фізичній формі насправді не настільки важке завдання, як усі думають. Якщо як слід подумати, то часто складним завданням виявляється лише початок. Далі буде набагато легше.

Все, що потрібно, це дисципліна і наполегливість.

Нижче ви знайдете кілька порад, які підкажуть, як почати свій шлях по дорозі здоров’я й гарної фізичної форми. Прочитайте кожен з них і ви виявите, що це насправді легше виконати, ніж ви думали. Вам тільки потрібно зробити ці перші кілька кроків.

Схуднення і здоров'я  Починайте потихеньку. Якщо ваше улюблене блюдо – це те, що ваш лікар просив вас уникати, немає сенсу в тому, щоб виключати його назовсім і витрачати гроші на інші продукти, ризикуючи одного разу не витримати і зірватися. Просувайтеся до мети маленькими кроками. Якщо ви їсте це блюдо кожен день, постарайтеся скоротити його споживання і їжте його тільки три рази на тиждень. Якщо витримаєте, ще більш скоротіть споживання до одного разу на тиждень.
Таким чином, ви зможете раніше насолоджуватися їжею і зможете протистояти спокусі.

Схуднення і здоров'я  Ставте досяжні цілі. Ставити перед собою цілі потрібно, але це не означає, що треба домогтися свого в що б те не стало, нехай навіть ціною власного життя. Надмірне завищення планки веде тільки до розчарування і краху.

Коли складаєте план, переконайтеся, що ви зможете його виконати. Як це дізнатися? Будьте реалістом. Ви ж знаєте на що здатні.

Ставте реальні цілі. Їх досягнення дасть вам почуття задоволення, яке зробить вас більш упевненим і зміцнить ваше бажання продовжувати рухатися в тому ж напрямку.

Схуднення і здоров'я  Заручіться підтримкою друзів і близьких. Поділяючи біль невдачі і радість досягнень з приятелями, ви допомагаєте собі зробити процес реалізації своїх планів більш простим і терпимим. Практика доводить, що люди, зайняті самовдосконаленням і підтримувані своїм оточенням, мають більше шансів на досягнення своїх цілей, ніж ті, хто робить це в поодинці.

Це відбувається тому, що друг може допомогти не збитися зі шляху і не здатися. Крім того, якщо один розділяє з вами ваше захоплення, це робить процес більш веселим і захоплюючим.

Схуднення і здоров'я  Тримайте себе в руках. Це один з небагатьох факторів, які можуть допомогти вам добитися своїх цілей або зруйнувати всі плани на здоровий спосіб життя і красиву фігуру. Щоб дійсно дотримуватися плану, вам потрібно працювати над самодисципліною.

Спокус на цьому шляху зустрінеться чимало і ви повинні бути готові до зустрічі з ними!

Схуднення і здоров'я  Робіть це для себе. Багато дівчат починають піклуватися про своє здоров’я і зовнішності для того, щоб хлопець звернув на них увагу або щоб вразити коханого. Хоча це досить вагомі причини, іноді їх може виявитися недостатньо. Буде краще, якщо ви робите це для себе, тому що ви дійсно хочете стати краще і більш здоровими, а не для того, щоб вразити інших людей.

Зрештою, єдине схвалення, яке вам дійсно потрібно, це своє власне.