Шоколад для схудненняШоколад для схуднення

Застосування шоколаду для схуднення: шоколадна експрес дієта

Суть шоколадної дієти полягає у вживанні протягом дня шоколаду, причому денна норма не повинна бути більше 80 грамів. В якості основного інгредієнта можна використовувати будь-який шоколад: батончики або плитки, але найкраще вживати чорний шоколад. З напоїв дозволені кава (без цукру і вершків) і очищена вода.

Пити можна через три години після вживання шоколаду. Для схуднення потрібно дотримуватися дану дієту п’ять-сім днів, після перерви в 6-8 днів, дієту можна повторити. Слідуючи принципам шоколадної дієти, за сім днів за прогнозами можна скинути 6-7 кілограмів. Розглянемо плюси даної методики.
Головною перевагою дієти з застосуванням шоколаду є схуднення за досить короткий період. Дана методика зниження ваги буде основною зброєю приведення тіла в порядок перед важливим заходом. Ще однією перевагою є те, що дієта підходить для любителів солодощів, для тих, хто не зможе відмовити собі у вживанні хоча б невеликого шматочка ласощів.

Ще однією перевагою використання шоколаду для схуднення є те, що він стимулює роботу головного мозку. Дотримуючись суворі правила дієти, ви будете втрачати кілограми, але розумова активність при цьому не знизиться. Дослідження американських учених довели, що вживання шоколаду здатне запобігти можливість виникнення інсультів та інфарктів.

Дана солодкість нормалізує роботу тромбоцитів. Феноли, що містяться в ласощах, захищають і зміцнюють кровоносну систему. У шоколаді містяться: • фосфор, що живить головний мозок; • кальцій, що зміцнює кістки, нігті і волосся; • магній, регулюючий клітинний обмін. Одним з основних переваг шоколаду є те, що він сприяє поліпшенню настрою, а також допомагає позбавитися від депресії, покращує пам’ять і зміцнює імунітет. Однак, незважаючи на всі плюси схуднення з шоколадом, воно має ряд недоліків, найголовніший з яких — це велика кількість протипоказань і заборон в раціоні.

Ще один мінус шоколадної дієти в тому, що вона не може нормалізувати метаболізм і режим харчування. Також, після закінчення дієти, потрібно продовжувати дотримуватися обмежень в їжі. Шоколадна дієта має ряд протипоказань. Перш за все, застосовувати її заборонено людям, що страждають на цукровий діабет.

Фахівці не рекомендують використовувати дієту людям, що мають алергію на шоколад та його компоненти, а також тим, у кого є захворювання жовчного міхура і печінки. Через те, що в меню шоколадної дієти основним напоєм виступає кави, використовувати її не можна гіпертонікам.