Шоколадна дієтаШоколадна дієта

Шоколадна дієта для схуднення

Ця дієта припускає, що за день буде з’їдено 100 грам шоколаду. Калорійність шоколаду може становити від 517 до 545 ккал. Така дієта вважається низькокалорійною.

Денна норма шоколаду може бути з’їдена за один раз, але бажано розділити її на кілька прийомів. У білому шоколаді відсутній какао-масло і тому цей вид шоколаду не підходить для даної дієти. Також не слід використовувати шоколад з цукрозамінників. Шоколад з родзинками і горіхами матиме більш високу калорійність, яку можна дізнатися, вивчивши упаковку шоколадки. Доповненням до кожної порції шоколаду повинен бути несолодкий кави.
Кава допомагає прискорити обмін речовин, внаслідок чого людина швидше втрачає вагу. Однак не варто вживати каву у великих кількостях, оскільки це може нашкодити здоров’ю. Співвідношення білків, жирів і вуглеводів в шоколаді буде становити приблизно 7% — 36% — 55%.

Таким чином, застосування шоколадної дієти змушує відмовитися від звичайного режиму харчування. Ця дієта передбачає суворі обмеження: заборонено вживання цукру та солі. Також доведеться відмовитися від соків, алкоголю та інших напоїв, які викликають апетит. Заборонено вживати фрукти й овочі.

Чай або інша рідина повинні вживатися мінімум через 3:00 після прийому порції шоколаду і кави. Добова норма рідини не повинна бути менше, ніж півтора літра. Через 3:00 після прийому порції шоколаду можна пити чай або воду в будь-яких кількостях. Ця дієта передбачає прийом порції шоколаду в будь-який зручний час. Шоколадна дієта має свої переваги і недоліки.

Ця дієта дає швидкий результат, і вона сподобається любителям солодкого. Шоколад корисний для роботи мозку. Цю дієту потрібно застосовувати тільки після консультації з лікарем.

Дієта, основу якої становить шоколад, не сприятиме нормалізації режиму харчування або обміну речовин. Після припинення дієти вага може досить швидко повернутися. Також організм буде страждати від нестачі вітамінів і мінералів.