Шведська стінкаШведська стінка

Спортивна шведська стінка

Шведська стінка – це універсальний тренажер з безліччю функцій, завдяки якому можна успішно розвивати всі групи м’язів. Також не варто забувати, що купивши шведську стінку, ви можете додатково укомплектувати її брусами, кільцями, турником, лавою для преса і багатьма іншими елементами. По суті, один такий тренажер може замінити декілька, при цьому займаючи дивно мало місця.

Сьогодні на ринку представлений величезний вибір цих популярних тренажерів. Сучасна шведська стінка може бути виготовлена ​​як з металу, так і з дерева, при цьому, конструкція не змінюється вже багато років і завжди залишається однаковою. Займатися на цьому тренажері можуть і діти і дорослі, але в останньому випадку потрібно купувати стінку, яка розрахована на людину, яка важить більше 100 кілограм.
Оскільки не кожен з нас може дозволити собі встановити в квартирі тренажерний комплекс для дитини, тут на виручку прийде шведська стінка, яка з успіхом буде виконувати всі функції, які тільки можна уявити. Тільки треба враховувати кілька моментів. Якщо там буде займатися дитина, то для того, щоб він не вдарився, потрібно покласти під стінку мат.

Він також пом’якшить удар, у випадку падіння. Крім цього, під час заняття дітей на шведській стінці, їх обов’язково повинен контролювати доросла людина.

Ви не можете купити шведську стінку в магазині, а якщо любите працювати руками, то можете зробити її самостійно. Для цього вам знадобиться: 65 см вільного місця біля стіни, 2 дерев’яних бруска стандартної, триметрової ширини, 5 живців для лопати, 4 куточків із заліза, кілька шурупів, хороший клей і бажання потрудитися. Для початку ображати бруси по висоті стелі. Потім потрібно його обробити рубанком і наждачним шкіркою. Потім необхідно виконати в брусках дірки: така кількість, на яке ви розраховуєте.

Не забувайте, що для другої поперечини зверху отвір необхідно трохи глибше. Діаметр отворів повинен бути дорівнює діаметру живців. Після всього цього потрібно розпиляти живці на дві частини, вставити їх в бруси, і за допомогою куточків вгорі і внизу прикріпити всю конструкцію до стіни. Але врахуйте, що живці повинні щільно входити, але при цьому, ні в якому разі не прокручуватися.

Для цього живці можна «посадити» на клей. Якщо ж вам не хочеться витрачати свій час на самостійне виготовлення шведської стінки – то можна пошукати їх в Інтернеті. На якому сайті спортивного приладдя ви знайдете великий вибір цього універсального тренажера.