Сідниці за 20 хвилинСідниці за 20 хвилин

20 хвилинне тренування — чудова альтернатива глютеопластікі

Ні для кого не секрет, що привабливо представниці прекрасної статі оцінюється чоловіком в більшій частині її фігурою, головною частиною якої, на думку більшості чоловіків, є не тільки гарні груди, але і привабливі сідниці. До того ж накочені пружні сідниці дозволять уникнути багатьох комплексів, особливо під час літнього відпочинку на березі моря. Секрет бездоганних форм надзвичайно простий — головне це не лінуватися і неухильно слідувати до поставленої мети.
Всього 20 хвилин щоденних вправ для сідниць, збалансоване харчування — і природничі красиві форми Вам гарантовані. І зовсім необов’язково вдаватися до послуг пластичного хірурга і проводити глютенопластіку. На превеликий жаль, сьогодні вкрай рідко можна зустріти представницю прекрасної статі, у якої не було б проблем з цією частиною тіла.

Це більшою мірою обумовлено малорухливим способом життя і неправильним харчуванням, до того ж у повсякденному житті сідничні м’язи практично не працюють. Всі вправи для сідниць умовно можна розділити на 5 складових:

1. Присідання — вельми прості, але від того не менш ефективні вправи, для виконання яких не потрібно ніяких спеціальних тренажерів або умов.

2. Махи ногами — це вправу можна виконувати, як стоячи, так і на «рачки».

3. Випади — максимального ефекту від виконання цієї вправи можна домогтися в комплексі з гантелями.

4. Підйом тазу, перебуваючи в положенні лежачи.

5. Вправа «велосипед» і «ножиці».

Щоб досягти максимального ефекту, доцільно виконувати вищеописані вправи через день, таким чином, Ви максимально комфортно зможете влитися в графік тренувань. Якщо виконувати даний комплекс рідше ніж 3-4 рази на тиждень, то ефект від вправ, безумовно буде значно нижче, ніж Ви того очікуєте. Доцільно виконувати вправи босоніж на домашньому не сильно м’якому килимі, або на спеціальній підстилці, наприклад, яку використовують для занять йогою. Інтенсивні тренування, правильний раціон харчування, а головне — бажання зробити свої сідниці бездоганними — не змусять з довго чекати позитивних результатів.

А Вам більше не доведеться ховати недоліки цієї області тіла під об’ємними спідницями і просторими штанами.