Сила тіла і пресСила тіла і прес

Сильний прес — сильне тіло

Бажаючим отримати сильне тіло не стоїть той годину ж кидатися качати прес. Для того щоб отримати силу тіла, потрібно знати як правильно напружувати м’язи.

Для початку необхідно зрозуміти і засвоїти кілька нюансів. М’яз завжди скорочується тільки по прямій, а не по кривій лінії. М’язи області живота повинні наблизити грудну систему м’язів до лобкової кістки строго по прямій лінії.

Це сприяє ущільненню живота і примноженню сили тіла.
Слід запам’ятати, що сильними можуть бути тільки плоскі м’язи, а втягнуті м’язи живота — слабкі. Стати сильним можна тільки в результаті точного і сильного скорочення м’язових волокон. Сила тіла добре розвивається при виконанні ряду наступних вправ.

З вихідного положення, лежачи на спині із зігнутими в колінах ногами, виконуються притиснення попереку до підлоги. Процес виконання таких вправ має кілька цікавих нюансів. Для спини природна якась округлість. Скорочення відстані від попереку до підлоги достатньо для розвитку м’язів.

Виконання такого маневру не вимагає співучасті м’язів-згиначів стегна, тому основна частина роботи переходить на живіт. М’язи будуть скорочуватися строго по прямій лінії саме так, як вони повинні це робити.

Підвищити ефективність даної вправи можна, підклавши під спину невеликий валик або згорнутий килимок. Тоді м’язи будуть опрацьовуватися за збільшеною амплітуді, і руху вниз будуть виконуватися легше.

Сила м'язів і тілаФахівці не радять виконувати різноманітні підйоми або скручування. Увага повинна бути сфокусовано тільки на сильному притисканні попереку до підлоги. Руки повинні знаходитися на ділянці живота, увага зосереджена на тому, як скорочуються м’язи.

Не слід спеціально напружувати і випинати живіт, все має відбуватися природним шляхом. Виконувати вправи потрібно з невеликими інтервалами. Через короткий час з’являться сильні і красиві м’язи живота.