Силові тренажери для домуСилові тренажери для дому

Що потрібно знати про силових тренажерах для дому

Всі існуючі тренажери прийнято ділити на дві основні категорії: кардіотренажери і силові, які виконують абсолютно різні функції, відмінно взаимодополняя один одного. Тому для того, щоб тренування, незалежно від ваших цілей, виявилася повноцінною, рекомендується використовувати обидва ці види тренажерів. Основною функцією силових тренажерів для дому є надання концентрованої навантаження на певну групу м’язів. Завдяки цьому досягається необхідний м’язовий ріст, а також збільшуються силові показники. Дані тренажери, на відміну від кардіо, які надають аеробне навантаження на тіло, змушують працювати наш організм в умовах катаболического впливу.
Однак, навіть після цього складно визначитися, який же силовий тренажер для будинку, слід вибрати, щоб можна було досягти необхідного результату. Справа в тому, що в категорії силових тренажерів є кілька підвидів. Це, насамперед, тренажери з вбудованими вагами, з вільними вагами і тренажери під власною вагою. У чому користь від вільних ваг?

З їх допомогою можна опрацьовувати виділені групи м’язів і їх навколишні м’язові тканини. Це дає можливість досягти гармонійного розвитку тіла і сильної фігури. Важливо в момент тренування на тренажерах даного виду контролювати положення ваги, що вимагає від спортсмена розвиненою координації руху. Рекомендується використовувати їх для користувачів із середнім рівнем підготовки і вище. Силові тренажери для дому, що використовують вбудовані ваги, вважаються найбільш безпечними і нескладними у використанні.

З цієї причини займатися на даних тренажерах можна незалежно від досвіду спортсмена. Тренажери під власною вагою характеризуються компактністю, що робить їх популярними для домашніх тренувань. Здійснюючи вправи з такими тренажерами, можна отримати максимальний ефект в прокачуванні обраної групи м’язів.

На них також можуть тренуватися користувачі з будь-яким рівнем підготовки. Однак, після того, як ви розібралися в існуючих різновидах силових тренажерів, визначитеся з тим, хто саме буде користуватись ними. Для тренажера, на якому буде займатися 1-2 людини, висуваються зовсім інші вимоги, ніж до того, який буде використовуватися всією сім’єю, наприклад, з 6 чоловік.

Пам’ятайте, що кращий вибір силових тренажерів для дому можна зустріти в спеціалізованих магазинах. Саме там ви зможете особисто переконатися в наявності сертифіката якості, що відповідає міжнародним стандартам. Крім цього, досвідчені продавці-консультанти зможуть повідомити вам про достоїнства і недоліки тренажера, на основі чого можна буде зробити відповідні висновки.