Силові тренажери для рукСилові тренажери для рук

Як правильно вибрати домашні силові тренажери для рук

Якщо перед людиною стала завдання вибрати найбільш оптимальний силовий тренажер для рук для домашнього користування, то на її рішення потрібно чимало знань і витраченого часу. Спробуємо дещо полегшити подібну долю. Для початку необхідно визначитися, які саме м’язи людина найбільше хоче натренувати.

Нагадаємо, що мускулатура рук ділиться на кисті, передпліччя, м’язи плечового пояса і плечі. Якщо є бажання поліпшити поставу і збільшити рухливість верхньої частини тіла, то доцільним є прокачка м’язів плечового пояса. Дану м’язову групу в змозі розвинути багато різноманітні турніки, силові агрегати, пр. Досить часто для домашнього користування вибирають силові установки, однак, для підбору максимально вірного комплексу занять, найкраще, в перший час, звернутися в спортивний зал за допомогою професійного тренера.
Що стосується турніків, то їх установка досить проста і не вимагає яких-небудь спеціальних умінь. Всі вправ, виконані на них допомагають зміцнити плечовий пояс. Для збільшення контингенту можливих занять, можна застосовувати їх разом з лавами і блокові снаряди, заснованими на турніку. Цей же спортивний снаряд здатний допомогти і в зміцненні грудної мускулатури і преса.

Якщо розглядати рухові тренажери, то до них, в першу чергу, відносяться тонусні столи, займаючись на яких є можливість об’єднання тренування і масажу. Варто відзначити, що працюючи на подібних агрегатах, найкраще робити комплексний тренінг, а не зупинятися на тренінгу однієї мускульної групи. До силових тренажерів для рук відносяться також апарати, що тренують плечі.

Основним у цьому списку є кросовер. Саме він встиг зарекомендувати себе як безпечний і багатофункціональний прилад. Складається кросовер з пари незалежних між собою стійок з регуляторами висоти.

Якщо найчастіше використовувати саме нижній блок, то це і допомагає у зміцненні плечових м’язів. Для вирішення цієї ж проблеми відмінно підійде Батерфляй (Метелик). Систематичні заняття на ньому сприяють розвитку відмінного торсу. Це досить невибагливий снаряд, який спокійно можуть використовувати як професіонали, так і початківці спортсмени або просто любителі, що не мають навіть базової підготовки. До силових тренажерів для рук, а саме сприяючим тренінгу передпліч, є вибір Сотская, а також Бізона-1М.

Щодо першого, то він сприяє зміцненню передпліч, а другий сприяє розвитку гнучкості, сили передпліч, зміцненню сухожиль без яких-небудь пошкоджень в силу того, що не володіє інерцією. Також дуже корисним буде виконання вправ з булавами, однак варто зауважити, що подібні снаряди абсолютно не підходять для занять новачків, адже є особливо травмонебезпечними. Для розробки кисті найкраще підійде еспандер і Пауербол.