Силові тренажери своїми рукамиСилові тренажери своїми руками

Домашні силові тренажери своїми руками

Не кожен з нас може дозволити собі придбання дорогого абонемента в спортзал, проте зневірятися не потрібно. Домашні тренажери — це ідеальний бюджетний варіант спортивного залу. Не потрібно відстоювати численні черги в очікуванні отримання доступу до тренажера.

Тим більше, погода більше не буде причиною відмови від тренування. Одним з перших силових тренажерів, своїми руками який зробити цілком можна, є поперечина. Базовим вправою є підтягування, які відмінно дозволяють пропрацювати м’язи верхньої частини спини, грудні м’язи і руки. Залежно від варіанту хвата і відстані між руками, можна качати різні групи м’язів.
Монтується перекладина гранично просто: кругла труба надійно кріпитися в дверному отворі. При цьому потрібно враховувати, що вона повинна витримувати велику вагу і не проверталася під час заняття. Домогтися такого нерухомого ефекту можна за допомогою спеціальних кріплень або додаткових шурупів, які будуть нерухомо з’єднувати кріплення і саму поперечину. Для якісного опрацьовування трицепсів дуже корисними будуть віджимання на перекладинах. Таке обладнання можна досить легко зібрати будинку.

Дві поперечини потрібно укласти на надійні кріплення (підвіконня, два стільці, стіл і т.д.), при цьому їх потрібно закріпити один з одним. Щоб поперечини не розходилися в різні боки, можна скріпити їх кінці. Прекрасним тренажером для опрацювання преса буде домашня спортивна стінка. Хорошим вправою на прес буде простою підйом ніг вертикально вгору. Такі силові тренажери своїми руками зробити зовсім не складно.

У мережі інтернет можна знайти величезну кількість креслень, які з підручних засобів дозволять вам зібрати спортивне спорядження у себе вдома. Відмінно пропрацювати м’язи ніг можна виконуючи присідання, але не прості, а з обважнювачами. В якості додаткового навантаження використовувати можна пляшки з водою. Виконувати присідання потрібно повільно, глибоко не опускаючись, але затримуючись у положенні із зігнутими в колінах ногами. Для домашніх тренувань також можна змайструвати важкий м’яч, наприклад, шляхом заповнення будь-якого варіанту м’яча піском.

Такий м’яч можна використовувати для пророблення м’язів ніг. Лежачи біля стіни на спині слід розгинати і згинати ноги, тримаючи важкий м’яч на стопах. Але, при виконанні вправи, рекомендується скористатися послугами помічника.

Силові тренажери своїми руками — це прості споруди з підручних засобів, які дають видимий ефект і підвищують якість тренувань. Головною умовою для підтримки форми є регулярність занять, а в домашніх умовах — ще й безпеку. Саме тому, перед виконанням чергового вправи на саморобних тренажерах, щоразу слід ретельно перевіряти якість всіх кріплень.