Система мінус 60 або моє чарівне схудненняСистема мінус 60 або моє чарівне схуднення

Система мінус 60 — історія чарівного схуднення Катерини Мірімановой

За півтора роки пошуків ефективних систем для схуднення Катерина змогла розробити власну методику, завдяки якій, автор схудла на 60 кг і змогла зберегти досягнуті результати. Не будучи професійним дієтологом, автор зізналася, що створення методики схуднення було ризикованим експериментом. Суть методики і її принципи детально викладені у виданні під назвою система мінус 60 або моє чарівне схуднення. Методика не має на увазі строгих обмежень у харчуванні.

До полудня їсти можна абсолютно все, крім молочного шоколаду, табу на який діє постійно. За словами Катерини, дієту слід починати негайно, не чекаючи відповідного моменту. Автор говорить про те, що, насамперед, худнути ви повинні для себе коханої.
Виключати з раціону шкідливі продукти, шляхом заміни їх на корисні, слід поступово, оскільки різка зміна харчових звичок часто провокує зриви. Також, слід зазначити, що до 18-00 повинен бути останній прийом їжі і пропускати вечерю настійно не рекомендується автором. У книзі Катерини система мінус 60 або моє чарівне схуднення докладно описані правила погодинного харчування: • що і в який час можна їсти; • як правильно поєднувати продукти і т.д. Розглянемо кілька основних правил, які прискорять процес схуднення.

По-перше, Катерина настійно радить не пропускати вечерю і сніданок. Перший прийом їжі потрібен для своєчасної активізації метаболізму. Не обов’язково їсти вранці занадто щільно, просто прислухайтеся частіше до потреб організму.

Лояльно дієта відноситься і до любителів солодких напоїв. Якщо ви звикли пити солодкий чай або каву, відмовлятися від них не обов’язково — досить замінити рафінований цукор коричневим цукром або фруктозою. З алкогольних напоїв дозволено червоне вино. Не секрет, що без шоколаду деякі жінки свого життя не уявляють. Відмовлятися від цих ласощів теж не обов’язково, Катерина радить просто замінити молочний шоколад гірким, поступово підвищуючи процентний вміст какао.

Автор методики рекомендує в якості гарнірів частіше використовувати гречку і рис, а також свіжозаморожені овочі. Катерина Мириманова, автор знаменитої книги система мінус 60 або моє чарівне схуднення, рекомендує вживати борошняні та хлібобулочні вироби тільки в першій половині дня. Згідно з методикою, чим раніше ви повечеряєте, тим ефективніше буде ваше схуднення. Однак до фанатизму в цьому питанні доходити не рекомендується.

Відсутність гострого почуття голоду гарантує вечерю хоча б в 5:00 вечора. Табу на смажену в маслі їжу починає діяти з полудня і до самого ранку. Після полудня можна їсти страви, приготовані на грилі. Що стосується фізичних навантажень, тут автор також досить оригінально підійшла до питання.

Більш докладно систему тренувань по Мірімановой можна прочитати в її книгах.