Система схуднення мінус 60Система схуднення мінус 60

Система схуднення міну 60: ефективне зниження ваги і стійкий результат

Слідуючи нижчеперелічених рекомендаціям, Катерина змогла схуднути на 60 кілограмів за 18 місяців і з 2005 року, жінка стабільно підтримує досягнуту відмітку на вагах. Перша і головна перевага методики — відсутність строгих обмежень в раціоні. Їсти можна все, крім молочного шоколаду, просто потрібно пам’ятати про рамках часу. До полудня за системою схуднення мінус 60, їсти можна все, навіть смажену в маслі їжу. Суворіше правила стають після полудня.

Слід запам’ятати, що для повноцінного і своєчасного запуску метаболізму, в обов’язковому порядку потрібно снідати. Причому зовсім не обов’язково снідати занадто щільно, досить з’їсти пару сухариків і випити кави. У плані потреб у їжі потрібно навчитися слухати свій організм. Як зазначає автор методики, зовсім не обов’язково відмовлятися від алкоголю, кави та чаю. У першій половині дня можна пити навіть солодкі напої, але кількість доданого цукру слід поступово знизити.
З алкоголю допускається сухе червоне вино. Якщо процес перебудови організму проводити поступово, ви навіть не помітите особливих змін. Також до полудня допускається вживання солодощів, крім молочного шоколаду.

Катерина рекомендує поступово замінити його гірким, підвищуючи ступінь вмісту какао. За системою схуднення мінус 60 рекомендується в якості гарнірів вибирати гречку або пропарений рис, які набагато корисніше інших круп для фігури. Білий хліб їсти можна в першій половині дня, але поєднувати його з м’ясом або рибою не рекомендується. Основне правило дієти — встигнути повечеряти до шести. Однак це не означає, що якщо спати ви лягаєте під ранок, не можна зрушити вечерю на годинку.

Ефективність методики підвищується від того у скільки ви повечеряли: чим раніше вечерю, тим краще. Але в цьому питанні до фанатизму доходити не потрібно — вечеряйте не раніше 5:00 вечора. На відміну від інших методик, система Мірімановой не примушує вас пити певну кількість води в день. Дієта розвіює міф, що швидкість схуднення залежить від кількості споживаної води.

За системою схуднення мінус 60 слід пити води стільки, скільки вам хочеться. Організм сам зорієнтує вас в цьому питанні. Вечеря за рекомендаціями автора слід робити максимально легким. Важливо пам’ятати про сполучуваність продуктів. Наприклад, поєднувати рибу, м’ясо, курку, морепродукти на вечерю можна ні з чим.

Дієта Мірімановой — це зовсім не покарання, а спосіб позбавити свій організм від зайвої баласту. Саме тому, сприймати дієту як тортури та часові обмеження не потрібно, необхідно зрозуміти, що відтепер це ваш спосіб життя. Хоча система мінус 60 складена не професійним дієтологом, вона цілком схвалена провідними медиками. Дієта не має протипоказань.

В офіційно виданої Катериною книзі, ви знайдете поради по догляду за шкірою в процесі схуднення, а також систему фізичних вправ, яка дозволить прискорити схуднення.