Системи схуднення 60Системи схуднення 60

Препарат Сиофор-500: в чому користь для схуднення?

Автор методики згадує, що з юного віку вона була пов’язана з їжею суперечливими відносинами. Після пологів звичка заїдати проблеми привела Катерину до того, що жінка підкорила рекордний для себе 56-й розмір одягу. У цей момент вона зрозуміла, що або вона залишиться полонянкою свого огрядного тіла, або зміниться назавжди. Саме на тлі цього була народжена методика схуднення мінус 60. Назва системи схуднення 60 народилося з власних результатів автора методики.

Жінка змогла схуднути наполовину свого власного ваги. Не будучи лікарем або дієтологом, Мириманова зізнається, що всі її розробки були абсолютними експериментами: жінка в прагненні схуднути тестувала різні методики і стратегії, які згодом допомогли їй скомбінувати ефективну систему схуднення. Автору вдалося не тільки позбутися від зайвої ваги, але і утримувати стабільно досягнуті результати. На думку автора в будь-якій дієті першим і головним правилом є правильний настрій. Дієту краще починати спонтанно і негайно, не чекаючи «потрібного моменту».
Також не слід звинувачувати себе в появі надмірної ваги і не потрібно починати худнути заради когось або чогось. Полюбіть себе і досягайте результатів для себе. Другим правилом системи схуднення 60 є поступова зміна харчових звичок. Ключове слово «поступове». Здорові продукти в раціон вводяться один за іншим.

Також, дієта обмежує кількість споживаної їжі. Слід назавжди запам’ятати, що харчуватися потрібно помірними порціями. Неосяжних розмірів тарілки і шкідливі продукти слід заховати подалі. Дане правило також припускає, що ви не будете себе стратити за невеликі зриви, і не будете чекати миттєвих результатів. Також автор радить не сприймати схуднення як сенс життя.

Катерина рекомендує навчитися прислухатися до організму, до його потреб в певні періоди часу. Згідно з третім правилом методики Мірімановой, все, що душі завгодно їсти можна строго до полудня. Виключити з раціону слід молочний шоколад. Після полудня меню складається за чітким планом: • перший після 12:00 дня прийом їжі не повинен містити смаженої їжі (приготовані на грилі страви дозволяються); • у випадку, коли обід доводиться до 14-00, в раціон можна додати чайну ложку майонезу або сметани. М’ясо або рибу з макаронами та картоплею їсти не можна.

Як десерт допускаються яблука, сливи, цитрусові, ківі, ананаси, кавуни; • останній прийом їжі пропускати не бажано, але слід пам’ятати, що до вечора обмеження в сполучуваності продуктів стають жорсткіше; • вечеряти слід строго до 6:00. На думку автора системи схуднення 60 їсти можна все, але в певний час. Різка відмова або заборона певного продукту провокує зриви.

Катерина не рекомендує також в процесі схуднення застосовувати БАДи, сприяючі зниженню ваги. Налагодити роботу обмінних систем допоможе дієта і без додаткового застосування препаратів.