Список стероїдівСписок стероїдів

Списки найбільш поширених і затребуваних стероїдів

Дуже багато питань виникає у атлета, який досяг природної межі можливостей власного тіла відносно зростання і збільшення м’язової тканини. Особливо часто вони починають замислюватися про прийом хімічних препаратів, здатних вивести організм зі стану застою. Складність вибору полягають у тому, що список стероїдів неймовірно великий, а вибрати необхідно тільки те, що підійде певного спортсмену. Крім цього, необдумане використання анаболіків здатне принести набагато більше шкоди організму, ніж користі від їх вживання. Але, сучасна спортивна фармакологія не стоїть на місці і являє любителям «хімії» максимально ефективні препарати, що володіють мінімальними наслідками для здоров’я.
Однак, незважаючи на це, на території Росії досить багато скарг на різні ускладнення після стероїдів від спортсменів, що приймають їх. У чому ж причина? Пояснень може бути декілька: неякісна покупка, неправильне застосування, спеціальна антиреклама та ін.

Для з’ясування справжніх причин було проведено дослідження препаратів, результати якого показали, що не існує повністю безпечних стероїдів, особливо серед нових зразків. Це можливо пояснити тим, що, у зв’язку із забороною вживання даних препаратів в деяких країнах, скоротилося і фінансування на їх виробництво, а всі гроші, що виділяють, спрямовані на досягнення такого стану, щоб ніякої допінг-контроль не зміг виявити «хімію». Однак існує список стероїдів, заслуговують увагу.

До таких належать Deca Durabolin (Ретаболил), Метандростенолон, Тестостерон, Anadrol, Sustanon 250 та ін. Дані препарати найкраще підходять для набору м’язової маси і збільшення її обсягів. Якщо поговорити про додання рельєфності мускулатурі, то для досягнення цієї мети можна використовувати Anavar, Winstrol, Testosterone Propionate, Trenbolone, Masteron. Найбільш безпечним з усього списку стероїдом є Анавар в силу свого м’якого анаболічного дії, невисокою токсичності і незначного андрогенного ефекту. Що стосується інших, то вони також непогано себе зарекомендували при сушінні.

Щодо поліпшення силових показників важкоатлетів, то в даному питанні здатні допомогти такі анаболічні стероїди, як Анавар і Винстрол. Ці препарати значно збільшують силу при незначному впливі на саму масу тіла. Якщо ж існує необхідність додатково також набрати масу, то в курс доцільно буде включити Тренболон які інші препарати тестостерону.