Спортивне харчування АтлантСпортивне харчування Атлант

Що з себе являє спортивне харчування Атлант

Спортивне харчування Атлант є білоруським брендом даного виду добавок, серед яких вельми популярними, в силу своєї дешевизни і доступності, залишаються протеїни Атлант. Однак, спільно з ціною, дані компоненти ще відомі і як найбільш низькоякісні. Подібні висновки можна зробити, грунтуючись на кілька джерел, серед яких незалежне голосування бодібілдерів і їхні відгуки на різноманітних форумах і інших спортивних спільнотах. Не підвищує популярність і довіру до спортивного харчування Атлант і відсутність у його виробника офіційного сайту, де б була можливість більш детально дізнатися про продукцію, її складових компонентах, способах застосування та можливих наслідків.
Маркування на самих упаковках також залишає бажати кращого, адже на них немає навіть найменшої інформації про контактні телефони. Згідно з деякими даними, які поширюються на форумах з бодібілдингу, виробництвом продукції Атлант займається ВАТ «Компанія Біодіетрін», проте, підтвердити або ж відкинути подібні дані просто не представляється можливим. Якщо говорити про відгуки спортсменів, то в понад вісімдесят відсотків вони є різко негативними.

В основному, є нарікання на погані смакові якості і розчинність самого продукту. Однак, це тільки мала дещиця нарікань стосовно спортивного харчування Атлант. Більше третини всіх атлетів відзначають після прийому даної добавки розлади в роботі травної системи, найпоширенішими з яких стають метеоризм і діарея.

Після істотних нарікань і скарг у бік продукції Атланта, деякими незалежними організаціями були проведений ряд необхідних досліджень, які показали, що кількість білка, що міститься в порції даного спортивного харчування, складає всього лише 14% (про його якість навіть не йдеться), тоді як виробниками була заявлена ​​цифра в 80%. Також важливо відзначити, що виробництво спортивного харчування Атлант, як вже зазначалося раніше, взагалі є нелегальним. Іншими словами, в прості пластикові банки розсипають незрозумілі порошки сумнівного виробництва і складу. Але, виникає питання з приводу того, чому такий неякісний продукт в такому достатку присутній на ринку спортивних добавок.

Це також пояснюється його дешевизною і величезною кількістю починаючих атлетів, які не готові витрачати значні суми на придбання харчування, але бажають досягти приголомшливих результатів за короткий час.