Спортивне харчування для схудненняСпортивне харчування для схуднення

Спортивне харчування для схуднення: розвіюємо популярні міфи

Усвідомивши шкоду вживання жирної і калорійної їжі, ми прагнемо пошвидше скинути накопичені кілограми і повернути колишню струнку фігуру. Багато в якості засобу для схуднення вибирають здорове харчування, яке ніяк не асоціюється з їжею «з баночок». Розглянемо кілька міфів про спортивному харчуванні для схуднення: • воно призначене тільки для культуристів. Спочатку спортивне харчування було розроблено для людей, діяльність яких пов’язана з інтенсивними фізичними навантаженнями, зокрема для спортсменів.
Оскільки такі люди в ході своєї діяльності витрачають величезну кількість калорій, їм необхідне харчування, спрямоване на повноцінне відновлення організму. У процесі схуднення необхідні для повноцінної життєдіяльності живильні речовини, організм недоотримує з їжі. Саме це і є причиною вживання спортивного харчування в процесі зниження ваги; • це суцільна хімія. Спортивне харчування вже давно не є шкідливим і проводиться за допомогою інноваційних технологій з повністю натуральних продуктів.

Перед покупкою слід порадитися з професіоналами в цій галузі; • без спортивних добавок можна обійтися. Частково, це правда. Але, при сучасному ритмі життя багатьох з нас, досить складно приділяти достатню кількість часу збалансованому раціону. Неповноцінне харчування викликає перевтома, а також є причиною нестачі вітамінів і мікроелементів.

Виникає питання: чи зможете ви активно тренуватися, худнути і при цьому займатися звичними щоденними турботами. Рано чи пізно ваш організм може дати збій, тому його потрібно підтримувати. Спортивне харчування для схуднення допомагає організму відновитися, заповнює запаси амінокислот, вітамінів та інших необхідних елементів. Іноді трапляється, що людина тривалий час тренується і дотримується дієти, а вага як і раніше стоїть на одному місці.

Секрет криється в особливостях обміну речовин кожного з нас. Головним чином люди, які страждають надмірною вагою, мають уповільнений метаболізм. Також на швидкість обміну речовин змінюється протягом дня.

Щоб правильно запустити обмінні процеси, провідні дієтологи рекомендують снідати. Щоб підтримувати оптимальну швидкість метаболічних процесів, необхідно харчуватися невеликими порціями 5-6 разів на день: три основні прийоми їжі і 2-3 перекусу. Спортивне харчування для схуднення є прекрасною добавкою до раціону тих людей, які прагнуть знизити вагу і бути в тонусі. При прийомі подібних добавок важливо дотримуватися рекомендації щодо вживання і баланс. Запам’ятайте правило: вживання протеїнів вище норми тягне за собою зростання м’язової маси.

Також слід враховувати той факт, що в більшості випадків перед складанням програми харчування і вживанням спортивного харчування, слід звернутися за допомогою до професіоналів у даній сфері.