Спортивне харчування фірмиСпортивне харчування фірми

Які харчові добавки відносяться до спортивного харчування для схуднення?

Харчові добавки, призначені для схуднення, підходять не тільки атлетам, а й людям, що мають надлишкові жирові відкладення. Препарати можна приймати не залежно від статі. Отже розглянемо докладніше популярні товари для схуднення. • жіросжігателі — активізують процеси розщеплення жирової тканини, пригнічують відчуття голоду, збільшують ефективність занять спортом. Це лідер за популярністю в області спортивного харчування.
Фірми, які його виробляють приділяють якості товару гранична увага. Фахівці рекомендують проходити курс прийому препарату 6-8 тижнів, після чого обов’язково потрібно зробити перерву. Додаткові рекомендації по прийому жиросжигателей можна знайти на упаковці товару; • L-карнітин — речовина, яка допомагає транспортувати розщеплені жири в мітохондрії, де вони повністю спалюються. При цьому жирова тканина перетворюється в запас енергії для організму. L-карнітин фахівці вважають максимально безпечним жироспалюючим речовиною, оскільки він не робить впливу на серцево-судинну систему.

Приймати препарат рекомендується на голодний шлунок; • BCAA — спеціалізований комплекс амінокислот, в який входять валін, лейцин і ізолейцин. Препарат захищає м’язову тканину від руйнування, підвищує витривалість організму, а також сприяє розпаду жирової тканини і пригнічує апетит. Приймається до і після тренування.

У спортивному харчуванні від фірми, яка виробляє продукцію безпосередньо залежить її якість, тому при виборі будь-якого продукту слід звертати увагу на цей нюанс. Також рекомендується чітко слідувати вказівкам по застосуванню BCAA; • протеїн — речовина, яка забезпечує зростання м’язів і приплив енергії. Спеціально створена формула дозволяє швидше засвоюватися порошковому білку.

Подібні препарати містять мінімальну кількість вуглеводів і жирів. Для схуднення протеїн дуже важливий, оскільки захищає м’язи від руйнування і не перетворюється на жирові відкладення; • вітамінно-мінеральні комплекси — нормалізують роботу внутрішніх обмінних систем організму. У процесі схуднення разом з калоріями витрачаються вітаміни і мікроелементи, які необхідні організму для нормального функціонування. Спеціалізовані вітамінно-мінеральні комплекси покликані підтримувати запаси організму на належному рівні. Відомо, що нестача якого-небудь речовини, може порушити роботу внутрішніх систем.

Застосовуючи харчові добавки можна в кілька разів підвищити якість тренування. Однак слід гранично уважно здійснювати покупку подібних товарів. Пам’ятайте, що в спортивному харчуванні від фірми-виробника залежить не тільки якість, а й ефективність продукції.