Спортивне харчування ОлімпСпортивне харчування Олімп

Як вибрати правильне спортивне харчування

Професійні культуристи впевнені в тому, що без дотримання правильної дієти досягти необхідних результатів буде дуже складно, а, в деяких випадках — неможливо. Для цього мало регулярно відвідувати тренування і дотримуватися режиму дня, хоча обидва ці чинники є одними з головних. Та все ж без правильної дієти вони стають непотрібними. Будь-якому спортсмену під час роботи з великими вагами необхідно наповнювати свій організм необхідною кількістю вітамінів і корисних речовин. При цьому не завжди є можливість здійснити повноцінний прийом їжі.
Для того, щоб спортсмену можна було повністю зосередитися на тренуваннях і не витрачати час на вираховування калорій в кожному шматку м’яса або хліба, було створено спортивне харчування, яке в наші дні набирає все більшої популярності. Сучасний вітчизняний ринок спортивних харчових добавок розвинений не настільки сильно, як у західних країнах, але, тим не менш, на ньому представлені деякі виробники з США, Німеччини, також можна зустріти спортивне харчування Олімп виробництва Польщі та багато інших. Мається на продажу і вітчизняна продукція, яка, практично в половині всіх випадків, представлена ​​ТОВ «АРТ Сучасні наукові технології». Таким чином, можна впевнено сказати, що перед очима сучасних атлетів представлений широкий вибір продукції спортивного харчування, а тому вибір, найчастіше, особливо для новачків, не є такою вже й легким завданням. У зв’язку з цим варто орієнтуватися на деякі корисні рекомендації, що мають допомогти вам у придбанні необхідної харчової добавки.

Для початку, перш ніж віддавати перевагу тільки польському виробнику спортивного харчування Олімп або, наприклад, американському Optimum Nutrition, варто з’ясувати, яка саме спортивна добавка підійде вам. При цьому ви повинні звертати увагу на вік, стать, статура і особистий стаж тренувань у спорті. Відмінним варіантом на початковому етапі тренувань може стати консультація з дієтологом і професійним тренером, які можуть вам точно підібрати той чи інший продукт.

Тільки після цього необхідно визначитися, якому виробникові ви готові віддати свою перевагу. На даному етапі кращими визнані харчові добавки із США та Німеччини. Виробники з цих країн створюють продукцію високої якості, повністю сертифіковану і відповідну всім вимогам і стандартам. Крім них є деякі європейські країни, наприклад, Польща, яка пропонує своє спортивне харчування Олімп, також створюють добавки непоганої якості.

Вітчизняна продукція, на жаль, користується попитом лише завдяки невисокій ціні, при цьому іноді вартість деяких добавок може бути вище, ніж закордонна. Дуже часто професійні бодібілдери віддають перевагу саме спортивному харчуванню з-за кордону.