Спортивне харчування що вибратиСпортивне харчування що вибрати

Спортивне харчування: харчові добавки для росту м’язів

Одним із спортивних продуктів харчування є замінники їжі, в яких, на думку виробників, містяться всі корисні речовини, необхідні організму. Призначені дані продукти для людей, у яких часу на планування свого збалансованого добового раціону немає. Вам достатньо випивати коктейль 4-5 разів на день. В одній порції містяться вітаміни і мікроелементи, протеїн і інші корисні речовини. Якщо ви за своєю фігурою вирішили стежити і думаєте, що вибрати з спортивного харчування, тоді замінники їжі для вас.
Однак у цьому випадку потрібно бути впевненим, що в добавках містяться всі поживні речовини, які забезпечують нормальну життєдіяльність організму. За рахунок особливої ​​білкової форми, унікальний склад продуктів спортивного харчування спроможний перевести організм в режим низкоуглеводной дієти. Якщо ваша мета — набір м’язової маси, тоді у складі продукту повинні міститися компоненти, які будуть активізувати ці процеси. До складу продуктів, призначених для руйнування жирової тканини і нарощування м’язів входять речовини, які повністю розщеплюються організмом.

До таких добавок відносяться: • глютамин; • амінокислоти; • різні варіації протеїнів і т.д. Що є причиною росту м’язів? На це питання у кожного є своя відповідь. Для стимулювання природних процесів росту м’язових волокон сьогодні створюється величезна кількість продуктів спортивного харчування. У першу чергу, атлетові слід задуматися про забезпечення організму підвищеними запасами енергії.

Тут багато хто вважає, що потрібно підвищити споживання вуглеводів, але — ні. Організму в такі моменти потрібен креатин. Даний продукт здатний заповнити запаси м’язового палива — аденозин трифосфату, який миттєво витрачається в процесі тренування, але здатний накопичуватися в організмі.

Креатин дозволяє запастися енергією і відповідно підвищити витривалість організму. Речовина приймається у дві фази: завантаження і підтримання. Багато хто вважає, що вибрати з спортивного харчування креатин, достатньо. Однак для будівництва м’язів організму потрібен природний будівельний матеріал — білок.

Якщо в організмі спостерігається недолік протеїну — м’язи при будь-яких навантаженнях рости не будуть. Для м’язів є білок. Протягом багатьох років вважалося, що білок — це «цеглинки» для будівництва, але численні дослідження довели, що діапазон дії набагато ширше.

Виявляється, протеїн є одночасно будівельним матеріалом, анаболиком і паливом. І тут багато залежить від частоти прийому добавки, дозування і їжі, з якої організм отримує природний білок. Що вибрати з спортивного харчування, щоб забезпечити організм запасами білка? Вчені довели, що максимальна кількість протеїну міститься в яєчному білку, який здатний також контролювати рівень холестерину в крові.

Однак найшвидшим по засвоєнню є ізолят сироваткового протеїну.