Спортивні дієти до їх застосуванняСпортивні дієти до їх застосування

Про спортивні дієтах до їх застосування

Основа спортивних дієт.

Багато з Нас, напевно, не можуть встояти перед спокусою, щоб, скуштувавши під час обіду рясну і смачну їжу, не викурити сигаретку, що не поспати годинку-другу або, скажімо, не випити чашечку чаю. Однак відразу ж після їжі цього робити ні в якому разі не можна! Так стверджують китайські медики.

• По-перше, відразу після їжі не рекомендується курити, інакше шкода від тютюнового диму збільшується в 10 разів!
• По-друге, не поспішайте після трапези і чай пити: дубильні речовини з чайного листа можуть з’єднатися з залізом і цинком і утворити труднорастворимая речовина, а отримане з їжею залізо не засвоїться організмом.

• По-третє не поспішайте лягати спати відразу після їжі-це призводить до ожиріння. Краще почекати хвилин 20, а вже потім з чистою совістю можна поринути у світ сновидінь.

Багато хто вважає, що після їжі корисно гуляти — це нібито сприяє кращому травленню. Китайські ескулапи і тут готові заперечити. Вони переконані, що активні рухи, навпаки, заважають всмоктуванню поживних речовин в шлунково — кишковому тракті.

Слід почекати і з десертом, особливо з фруктами, інакше прийнята раніше їжа буде важче перетравлюватися і "заграє" в шлунку або того гірше-може початися растройство.

• Наступна порада: не поспішайте приймати ванну незабаром після їжі. Це погіршить кровообіг в шлунково — кишковому тракті, і функція травної системи різко ослабне. І нарешті, набивши шлунок, не поспішайте сідати за кермо: саме водіння автомобіля на ситий шлунок, як не дивно, часто є причиною … АВАРІЇ .. (ІТАР-ТАРС) НО-але, не слід бояться-це просто поради 🙂