Спортивні гантеліСпортивні гантелі

Вибір гантелей для краси і здоров’я

З метою збільшення м’язової маси сьогодні багато спортсменів вдаються до допомоги використання досить ефективного снаряда — спортивних гантелей. Вони допомагають змоделювати тіло, а також зміцнити організм. Даному інвентарю за історію свого існування вдалося придбати воістину міжнародний успіх. На спортивні тренажери мода характеризується своєю мінливістю.

І їм дуже важко потіснити в сторону багатовікової авторитет гантелей. Спортивні гантелі є своєрідною міні-штангою. Використовуються вони переважно в парі, з утриманням в кожній руці.
Тренажерні зали зазвичай надають можливість тренирующимся користуватися гантелями, що володіють фіксованою вагою. Для дому ж частіше купуються розбірні моделі, що дозволяє в ході тренувань поступово збільшувати їх вагу. Вправи з використанням гантелей дозволяють додати м’язам виразний і закінчений рельєф. Гантелі спортивні використовуються в багатьох фізкультурних комплексах і в ролі самостійного снаряда. У нинішні часи досить модним вважалося дарувати пару гантелей підростаючому поколінню для внесення додаткового навантаження в ранкову фіззарядку.

Вибираючи гантелі, необхідно акцентувати увагу на кількох аспектах, серед яких вагові характеристики снарядів, надійність, якість виконання, безпека конструкції, зручність користування, конструкція замку і співвідношення діаметрів грифа і млинця. Замки бувають декількох видів: різьбовими, з гвинтовим стопором і пружинним стопором. Вибір їх залежить від смакових уподобань самого тренується.

Купуючи великі ваги дисків слід акцентувати увагу на точності їх відливання. Це особливо важливо, якщо спортсмен займається підняттям тягарів професійно і бере участь у змаганнях. А ось для простих занять високоточні диски не настільки важливі.

Та до того ж вони коштують значно дорожче. Купуючи гантелі спортивні простежте за якістю захисного покриття дисків, від якого залежить довговічність даного обладнання. Покриття може бути трьох видів: фарбування, обрезініваніе і хромування. Бувають також пластикові диски.

Найбільш довговічним вважається хромоване покриття, хоча коштує дорогувато. Більш дешевим варіантом є фарбування, хоча вона відрізняється і своєї найменшої довговічністю. Поширеним способом захисту поверхні дисків є обрезініваніе, яким властиво м’яке покриття, що додає снаряду здатність зменшувати шум і не пошкоджувати підлогу. До того ж термін експлуатації завдяки такому покриттю збільшується в рази.

Найважливішою частиною гантелей також є гриф. Краще вибирати модель з рискою та хромованим покриттям, що дозволяє уникнути ковзання в ході виконання вправ. Постарайтеся також не випустити уваги співвідношення діаметрів грифа і використовуваних млинців, інакше це може викликати великі труднощі в експлуатації або скоріше абсолютно зробити тренування з такими снарядами неможливими.