Спортзал будинкуСпортзал будинку

Особливості облаштування спортзалу у себе вдома

Для тих людей, яким з різних причин не вдається або складно відвідувати спортзал, фітнес-клуб або тренажерний зал, відмінно підійде варіант занять вдома. Достатньо всього лише облаштувати будинку спортзал і тоді більше не потрібно буде ламати голову над тим, як би встигнути на тренування. Домашній спортзал є відмінним варіантом для тих людей, які дорожать кожною хвилиною, своїм здоров’ям і прагнуть при цьому відповідати ідеалам краси. Ні для кого сьогодні не секрет, що отримати необхідний ефект від занять спортом можна тільки в тих випадках, якщо вони будуть регулярними. При цьому, найчастіше, у багатьох фітнес-центрах не завжди вистачає навіть 24 годин на вчинення всіх своїх спортивних планів.
Саме тому спортзал будинку — це ідеальне рішення, здатне принести бажаний результат без втрати часу. Що в першу чергу приходить в голову, коли думаєш про облаштування домашнього спортзалу? Зазвичай це можуть бути такі думки: яку кімнату виділити для цієї мети, як зберегти дизайн та інтер’єр житла. Якщо ви власник невеликої квартири, тоді цілком достатньо буде невеликого куточка, де ви б змогли вільно і комфортно виконувати свої тренування.

Для цього важливо, щоб на відстані витягнутої руки не було високих шаф, полиць, диванів або крісел, які заважали б вам. У всякому разі, це на порядок краще, ніж, коли в переповненому спортзалі вам наступає на ноги ваш сусід по тренуваннях. Розмаїття свій спортивний інвентар можна в просторій вітальні або спальні, при цьому намагайтеся віддавати перевагу місцю біля вікна, оскільки під час тренувань ви завжди будете мати доступ до свіжого повітря. А за допомогою ширми в стилі кімнати ви зможете убезпечитися від решти мешканців квартири.

Ідеальним же і найоптимальнішим місцем для спортзалу будинку є лоджія, веранда, тераса, або балкон. Тут ви легко зможете розмістити свій інвентар, і крім того, у вас завжди буде доступ до свіжого повітря. Тільки уявіть собі, наскільки зручно буде, коли в дощову погоду вам не доведеться виходити на вулицю для пробіжки, натомість потрібно буде всього лише вийти на балкон, відкрити вікна, встати на бігову доріжку, включити свій улюблений трек і приступити до бігу. Якщо ви вирішите облаштувати свій спортзал будинку, тоді ідеальним варіантом для цього стане оснащення приміщення спеціальним покриттям шумоизолирующим покриттям.

Це може корковий підлогу, ковролін або звичайні гумові килимки. Це важливо, оскільки займаючись спортом за допомогою такого інвентарю, як гантелі, штанги, гирі та іншими спортивними снарядами, ви ризикуєте, як мінімум, сильно шуміти. Також приділіть увагу стінам, на яких не повинен збиратися конденсат під час занять спортом, у зв’язку з чим варто відмовитися від кахлю або пластику.

Найкраще для спортзалу будинку підійдуть штукатурка, натуральні пробкові панелі або паперові шпалери.