Спортзал для дівчатСпортзал для дівчат

Особливості відвідування спортзалу для дівчат

Цілком необгрунтованим є небажання ходити в тренажерний зал більшістю дівчат, які пояснюють свою відмову тим, що боятися надати власну фігуру мужоподібний образ. Однак, тільки спортзал для дівчат є ефективним помічником у корекції фігури за досить короткі терміни. Що стосується існуючих побоювань, то накачати помітний біцепс або видатний прес для представниць прекрасної статі майже нереальне завдання.

Це пов’язано зі своєрідним жіночим гормональним фоном. Якщо на наступний день після відвідування спортзалу дівчина виявила «зростання» власної мускулатури, то ця дія зовсім інших процесів. Вся справа в тому, що після інтенсивного тренінгу в м’язовій тканині скупчується велика кількість молочної кислоти, а це викликає затримку рідини. Звідси і з’являються обсяги.
Даний процес досить короткочасний і менше ніж через одну добу від нього не залишиться навіть сліду. Також подібна ситуація може виникати через збільшення підшкірного жиру. Вся справа в тому, що при відвідуванні тренажерного залу відбуваються зміни метаболізму і, як наслідок, підвищується апетит. Основними прорахунками, які допускають жінки в такому випадку, це поглинання більшої кількості вуглеводів, тоді як після заняттю голод слід вгамувати білками. Для приведення подібних ситуацій в норму варто перейти на 5-разове харчування, а також збільшити кількість правильного білка і зайвий жир ніколи не з’явиться.

Відвідування спортзалу для дівчата не перетвориться на кошмар, і її мускулатура не вирости навіть за наявності 4 — 5-ти годинних силових занять на тиждень. Розглянемо одну з можливих тренувальних програм для новачків подібної справи. Спершу необхідно усвідомити, що зупинка на «проблемних» зонах свідомо неправильне рішення, адже такий вибірковий тренінг призведе до непропорційним змінам у фігурі, та й ноги з сідничний м’яз набагато простіше натренувати, ніж прес, руки, груди і спину. Починати все потрібно з розминки.

Для цього приводу відмінно підійде бігова доріжка (10 хвилин буде достатньо) або еліптичний тренажер. Що стосується інтенсивності, то вона зобов’язана бути на такому рівні, щоб з’явилося потовиділення. В основну частину необхідно включити жими ногами з використанням тренажера, відведення ніг в блоці, підтягування з компенсацією, віджимання від підлоги і скручування в тренажері. А ось закінчити заняття слід заминкою. Для цього згодиться будь кардиотренажер (близько 20 хвилин), а також вправи на розтяжку всіх м’язових груп.

Саме такі маніпуляції будуть сприяти виведенню з організму продуктів розпаду, а самі м’язи зроблять еластичнішою. З часом потрібно буде дещо ускладнити заняття і підвищити їх інтенсивність. Ось такі відвідування спортзалу для дівчат принесуть виключно позитивні наслідки.