Спортзал для схудненняСпортзал для схуднення

Як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути

Багато дівчат для позбавлення від зайвої ваги набувають абонементи на заняття з аеробіки, проте тільки заняття в спортзалі для схуднення підходять найбільше. Чому це так? Якщо коротко, то тільки достатню кількість м’язової тканини здатне спалювати більше калорій (жирова їх майже не використовує), а зменшення ваги аеробікою приведе в поверненню жировому прошарку. Але, як правильно побудувати силову програму тренувань, яка б максимально сприяла схудненню? Для початку визначимося з часовими рамками, які необхідні для отримання помітного результату.
Для забезпечення найбільш ефективного схуднення і зміцнення мускулатури, потрібно на перших порах займатися два рази на тиждень, а після місяця тренувань збільшити даний показник до трьох. Основним завданням цього періоду для новачків є постановка техніки виконання виключно базових вправ, а також дотримання дрібного харчування з достатньою кількістю білка. Потрібно ще давати м’язам час на відновлення і відпочинок. Що стосується побудови самого тренувального процесу, то бігової доріжки і качання преса для жінки абсолютно недостатньо для побудови красивої фігури — тільки комплексний підхід і якісна прокачування всіх м’язових груп в змозі забезпечити такий результат.

У спортзалі для схуднення не можна багато часу присвячувати еліптичних тренажерів або біговій доріжці, цілком достатнім буде 10 — 15 хвилинні заняття. Це пов’язано з тим, що дівчата, які віддають перевагу саме такі тренування, згодом страждають недоліком тонусу м’язових волокон, уникнути який можна тільки за допомогою силового тренінгу. Саме комплексне виконання базових силових вправ здатне розвинути все тіло. Що стосується прогресу занять, то важливим є прагнення виконання чотирьох підходів з 15 — 20 повтореннями кожен, що передбачає роботу з незначними вагами.

Останні потрібно підбирати так, щоб на 15 повторенні в м’язах виникало печіння, а останні вже давалися важко. Щодо повторень, виконуваних в спортзалі для схуднення вправ, то здійснювати це треба послідовно, а відпочинок між сетами не повинен перевищувати 30 секунд. Також надзвичайно важливим є завершення всього тренування невеликої кардіозарядкой (велотренажер, бігова доріжка, еліпс), їй краще присвятити близько 20 хвилин, і розтяжкою м’язів, яка сприятиме підвищенню їх еластичності.