Спортзал своїми рукамиСпортзал своїми руками

Що потрібно знати про те, як організувати спортзал своїми руками

У наші дні домашній спортзал вже перетворився не просто в данину моді, але в справжнісіньку необхідність. Справа в тому, що багато хто сьогодні починають замислюватися про свій стан здоров’я, зовнішньому вигляді і просто зміну життя на краще — і в цій справі спорт є одним з основних факторів, що користуються великим попитом. У зв’язку з цим, облаштування в своєму житлі спеціальної спортивної зони набуває з кожним днем ​​все більших розмахів. Спорудити особистий спортзал своїми руками дозволяє виграти в матеріальному плані (можна заощадити на оплаті абонемента в тренажерний зал, на проїзді і купівлі бензину для свого автомобіля).
Крім того, особовий спортзал дає нам можливість економити свій час. Шляхи вирішення створення спортзалу у себе вдома найчастіше визначаються матеріальними можливостями людини і вільної житлоплощею. Найбільш ідеальним варіантом є, звичайно ж, окрема зона в прибудовах заміського будинку. У такому випадку, необхідно приділити особливу увагу тому, щоб приміщення могло добре провітрюватися. Для цього важливо, щоб у ньому була достатня кількість вікон, які, крім доступу свіжого повітря, змогли б ще забезпечувати достатньою кількістю природного освітлення.

Інший важливий момент, на який варто звертати увагу у вирішенні питання споруди спортзалу своїми руками — це площа. Згідно з медичними і санітарним нормам, площа тренажерних залів повинна знаходитися в межах 10 кв. метрів. Однак, не варто засмучуватися, якщо ви не можете собі дозволити обладнати спортзал таких розмірів. Для домашнього тренажерного залу може підійти і набагато менше приміщення, проте тоді необхідно буде особливо ретельно вирішувати питання з вентиляцією, освітленням, а також розміщенням спортивного інвентарю та тренажерів.

На розстановку снарядів у приміщенні здатні впливати деякі важливі фактори. По-перше, розміщення дверей і вікон, під час відкриття або закриття яких можна отримати травму, крім того, вони зменшують простір, де можна розмістити той чи інший тренажер. В крайньому випадку, орні двері можна буде замінити на розсувну конструкцію. По-друге, наявність в домашньому спортзалі своїми руками достатньої кількості дзеркал — важливо, щоб вони знаходилися навпроти вікон. По-третє, грамотне позиціонування розеток, Електроосвітлювал, вмикачів.

Необхідно їх встановлювати так, щоб, згодом, не довелося користуватися подовжувачами та іншими допоміжними пристосуваннями.