Спортзалу до і післяСпортзалу до і після

Правильне харчування і поведінку до і після спортзалу

Величезна кількість людей вже настільки звикли до фітнесу або іншим фізичним навантаженням, що просто не уявляють без них своє життя. Однак є й такі, які тільки впускають спорт в щоденний розклад і багато чого просто не знають. Так, досить важливим є той факт, що при відвідуванні спортзалу до і після тренувань, а також і в інший час, потрібно особливо ретельно стежити за власним живильним раціоном. Це правило стосується абсолютно всіх людей, в незалежності від кінцевої мети відвідування тренажерного залу.
Це пов’язано з тим, що фізичне навантаження посилено діє на весь організм, а для правильної роботи м’язів в такому стані потрібна додаткова енергія і певний будівельний матеріал — білок, кількість якого повинно дещо зрости. Що стосується вуглеводів при заняттях у спортзалі до і після тренувань, вони також дуже важливі, проте тільки в «правильних» і в помірних кількостях. Відразу необхідно зазначити, що солодощі під суворою забороною. Те ж можна сказати і про жирах, проте перевагу необхідно віддавати тільки рослинним.

Якщо поговорити про початок тренувань, то після тривалої перерви або при першому відвідуванні залу, взагалі потрібно пам’ятати, що організм піддається величезному стресу, що накладає особливий відбиток на тривалість та інтенсивність занять. Так, не можна щодня тренуватися, «гарувати», що може провести до виникнення несприятливих наслідків. Варто також відзначити, що перед самим початком тренувань, варто звернутися за консультацією до кваліфікованого лікаря, краще якщо це буде дільничний, який добре знає особливості вашого організму.

Його укладення дозволять скласти максимально вірну тренувальну програму, за якою і належить працювати згодом. Як вже зазначалося раніше, неможливо досягти результатів тільки тренуваннями. Потрібно запам’ятати, що безпосередньо до і після спортзалу, їсти не можна, а останній або ж наступний прийом їжі зобов’язаний проходити за 90 — 180 хвилин. Якщо з’явилося відчуття голоду, то його допоможуть видалити овочі, головне — не переїдати.

А ось що стосується води, то пити її не тільки можна, а навіть обов’язково можна на занятті. Це дозволить уникнути зневоднення, однак температура рідини має величезне значення і віддавати перевагу краще кімнатної. Справа в тому, що при такій температурі найкраще відбувається її засвоєння, а ось холодна може тільки нашкодити.