Станова тяга на прямих ногахСтанова тяга на прямих ногах

Особливості техніки станової тяги на прямих ногах для жінок

Станова тяга вважається універсальним вправою, опрацьовується величезна кількість м’язів, вимагаючи при цьому мінімум обладнання. Виконуючи станову, крім сідниць і ніг, задіюються спинні м’язи, а також руки і плечі. Вправи станової тяги вимагає гантелі або штангу.

Навіть при скоєнні станової тяги за допомогою гантель в 15 кг ви забезпечите хороше навантаження вашим м’язам. Є кілька способів виконання даного тренування: традиційний, сумо і становий на прямих ногах. Саме останній варіант техніки станової тяги здатний задіяти необхідні для дівчат ножні і сідничні м’язи. Відзначимо, що між становою з використанням гантель і штанги практично немає різниці. Перш за все варто акцентувати увагу на головні моменти, які зможуть вам допомогти вірно виконувати дану техніку.
Тому як неправильна тяга здатна перетворити стан ваше в не найкращий вигляд.

Основне, чому вам потрібно приділити увагу, виявляється постава. Спина в процесі тренування обов’язково повинна бути прямою. Хоч вправа називається становою тягою на прямих ногах, не сприймайте все дослівно. Адже при виконанні заняття ви повинні трохи згинати ноги і тільки в кінці слід їх випрямити.

Також досить важливо завжди дивитися вперед. Дивлячись вперед, вам легко вдасться тримати спину прямо, а це і є запорукою правильної техніки становий. Найголовнішим є відчуття роботи м’язів.

Не потрібно бездумно робити вправи, варто зосередитися на ногах і сідницях і представити їх скорочення. Ймовірно, це може звучати шалено, проте це насправді дозволить виконувати вправу з користю.

Станова тяга на прямих ногах для жіночої статі передбачає такі руху. Потрібно стати прямо, розставити ноги трохи ширше плечей і взяти штангу. Виберіть для неї не надто велику вагу.

Потім необхідно нахилятися вниз, не забуваючи про свою поставу і погляд вперед. Нахиляйтеся настільки, щоб штанга опинилася в області трохи нижче колін. Також не забувайте злегка згинати ноги.

Далі поверніться в початкову позу. Розглянемо помилки, які іноді виникають при виконанні тяги на випрямлених ногах: 1. «подседая», або надмірне опускання тазу. Обов’язково потрібно запам’ятати, що при даній вправі, таз повинен бути відведений виключно тому, а не вгору або вниз. Ваш таз повинен продовжувати вашу спину. 2. Якщо ви перенесли весь обсяг навантаження на п’яти, причому шкарпетки постійно відриваються.

Така помилка вважається дуже грубою і не можна її повторювати. Вам завжди треба спиратися на всю стопу, ніби ви приклеєні до підлоги. Станову тягу також виконують з гантелями.

По суті тут немає значущої різниці. Необхідно встати у вихідній позі, взяти гантелі, нахилитися вперед і злегка зігнути ноги. Опускайте гантелі на 5 см нижче колін, а потім повертайтеся в початкове положення.